Szuperhekusok

Miami Supercops

2021.02.07 Levike27

Középkategória

Nekem különösebben nem jött be. Csak a pofonok miatt adom meg a 3 csillagot.

Nea ez az a film a két szuper színésztől,ami annyira nem lett kedvenc.Nem rossz,de inkább más filmjeikre tenném le a voksomat.Nálam erős közepes,persze hozzájuk mérten.

2019.03.24 Thibo84

A filmből a legemlékezetesebb a zenéje. Egyet sajnálok, hogy több lövés dördül el, mint amennyi pofont kiosztanak benne, ami a páros névjegye.

2017.09.24 Deku

Eszméletlen lett ez a film, már az első pár percben kikapcsolt és szórakoztatott. Ennél többet nem is vártam tőle de ezt viszont nagyon jó szinten tartotta. Érdemes megnézni és rápazarolni egy kis időt.

2019.02.18 szabomarc

Az elejétől kezdve leköti az ember figyelmét, jó helyen poénos mindig, illetve akcióból sincs hiány természetesen a szereplőpáros filmjeitől megszokott módon.

2020.08.30 sammy88

Ismét egyenruhában

Bár a Bűnvadászokban kicsit másképp kerültek zsaru bőrbe, de ott valahogy nekem jobban tetszett ez a felállás. Ezt a filmet is szeretem, de az nekem kicsit jobban tetszik, mind sztoriban, mind poénokban.

2016.05.08 Pirospingu

Nekem ez a kedvenc Bud Spencer és Terence Hill filmem, ezt is láttam a legtöbbet, a magyar nézőknek biztos, hogy halhatatlan film.

2017.02.10 Enjoy

Ez a film már nem az a régi megszokott Bud Spencer-Terence Hill vígjáték, egészen más a stílusa. De az a film is nagyon színvonalas és vicces, szórakoztató.

2016.09.22 Macskínó

A legjobb rendőrös-krimije a Bud Spencer és Terence Hill párosnak. Kifejzetten tetszik sok Harley Davidsonos motoros jelenet. Érdekes a sztori is, mindenkinek ajánlott aki valaha is szerette a két olaszt!