Szüzet szüntess!

The Girl Next Door

2021.10.28 Szabolcs Ádám

Tökéletes film tökéletes színészekkel.

2017.04.15 indingo

A cím az valami borzalom. Ezt komolyan gondolták? A történet mag egy helyes film, van benn egy pici retro vonal is. Egy történet nem hétköznapi, bár azért vannak benne túlzások, de kedvelhető.

2017.11.28 Deku

Hát az biztos, hogy középszerű a film és nem egy fergeteges alkotás talán egyszer nézhető. A sztori nem túl, magával ragadó de épp eléri azt a szintet, amivel tűrhetővé alakul.

2017.07.27 Orosz István

Ez is egy jól sikerült vicces vígjáték. Sokszor felnevettem rajta,a sztori sem átlagos. Még kiszámíthatónak sem mondanám. Nagyon jók a karakterek benne.

2020.04.19 HE7EDIK

A szőke csaj a legjobb korban volt, olyan a kisugárzása hogy már a puszta látványával elviszi a filmet, a lehetetlen helyzetek pedig csak hab a tortán. Kiváló szórakozás!

2017.11.01 Bazzzsi

Összességében egy helyes, fiatalokról fiataloknak szóló film. Vannak benne komoly témát és arcpirítóak is. Kedveltem a szereposztását, és jó a befejezése.

2016.05.18 VvV

Kellemes film ,egyszer mindenképp érdemes megnézni. Én sokkal rosszabbra számítottam.

2017.07.24 Lonka

Aki a címet fordította a nem volt normális. A címtől eltekintve egy kedvelhető film egy elég jó történettel, korrekt szereposztással.

2019.03.22 Timcsi

A szokásos mamlasz fiúval összejön a menő csaj, és előtérbe helyeződik egy felvilágosító film forgatása is.

2017.09.27 SzFa

A történet eredeti, végre nem a jó kislányt viszik rosszba, hanem itt van nekünk Matthew aki keveredik néhány kínos szituációba. Jó poénok vannak benne, élvezhető alkotás.

2016.09.17 HannaK

Annyira nem rossz film, van egy kerek története és hangulata.

2016.10.22 vivikejencikelara

Jó kis film! Jó zenék vannak benne. A cím alapján arra gondolhat a néző hogy csak ilyen szexelős filmről van szó. de azt hiszem itt kicsit másabb a sztori. Szépen kibontakozik ,de nem a szüzességről szól!

2016.06.25 punktum

Borzalmas magyar címmel megáldott film. Egyszer meg lehet nézni, nem olyan rossz.

2015.09.18 Sniper

Nagyon kiszámítható, erőltetett vígjáték, viszonylag olcsó poénokkal. Biztosan nem éri meg leülni és végignézni, vasalás közben mehet a háttérben.