Terminál

2023.12.28 Majorkas

Tom Hanks egyik legjobb filmje

Kedvenc Tom Hanks-filmem.

2018.12.07 mamiéstöti2

Tom Hanks egyik, ha nem a legjobb alakítása szerintem. A történet is egyedi és remekül kidolgozott.

Tom Hanks szinte bármit el tud játszani,és nagyon jól.Ez a film is azt bizonyítja,hogy korszakos zseni. Maga a film nagyon érdekes mindenfajta szempontból.De röviden a lényege,hogy minden élet helyzetben találjuk fel magunkat,és akkor soha nem veszünk el.

2017.04.15 indingo

Besorolhatatlan a műfaja, talán pont ezért ilyen jó. Számomra dráma, bár sokszor lehet rajta nevetni. Tom Hanks olyan könnyeden játszik benne, hogy teljesen hihető a sztori.

2023.08.22 JRD

Érdekes történet. Fikció vagy valóság?

Bevallom, sokáig Zeta-Jones miatt nem néztem meg a filmet, és ha tehetném, őt simán kivágnám a filmből. Nem tehetek róla, úgy érzem, hogy ő egy túlértékelt jégkocka (akárcsak Demi Moore) a filmek világában. Aztán leráztam magamról ellenérzéseimet, é... Teljes kritika

2017.07.18 Deku

Tom Hanks nevét látva többet vártam. Nem tudtam eldönteni, hogy ez most mi akar lenni. Drámának túl komikus, viszont vígjátéknak meg nem elég humoros. Egyszer nézhető.

2018.02.26 dailyfilmsan

Egy szórakoztató és jó humorú film. Ajánlom megnézésre főleg mert nem primitív poénokkal van tele. Érzelmeket elővarázsoló alakításával Tom Hanks elrabolja a figyelmet . Nagyon tetszett!

2018.03.26 szaka123

Az első filmek között volt, amit Tom Hankstől láttam. Zseniális színész. A mellékszerepekben is feltűnik egy-egy ismertebb név. Nagyon jó film, ami lényegében végig egy reptéren játszódik és arról, hogy hogyan találja fel magát az ott ragadt krakozhia-i.

2022.04.30 dandelion1983

Nagyon szerethető alkotás. Egyedi, humoros, drámai, elgondolkodtató. Tom Hanks tökéletes a szerepre, óriásit alakít a filmben. Nagyon tetszett!

2017.05.18 Szilonka

A kedvencem Tom Hankstől. Ez az esetlen és végtelenül őszinte figura nagyon jól állt neki. Mindenki a jót akarta neki, de az szsabály az szabály. Remek film.

2018.11.28 harnas1207

Számomra kicsit megfoghatatlan volt a film. Sokáig meg sem akartam nézni, mert úgy voltam vele, ez valami romantikus drámás mittoménmi. De végül rászántam magam és megérte. Bár nem egy maradandó filmélmény, viszont nagyon érdekes történetet dolgoz fel. Addig nem nyugszik az ember, míg ki nem derül mi lesz Viktorral.

2017.10.23 Bazzzsi

Szuper rendező, szuper színész és még a zenéjét is John Williams szerzi. Így nem lehet rosszat csinálni. Fantasztikus és érzelmes film, amit csak ajánlani tudok.

2016.05.06 TomÁcs

Tom Hanks egy zseni, ami pont az ilyen filmekben mutatkozik meg, mint amilyen ez is. Egy hétköznapi figurát alakít, de nagyon magával ragadóan.

2018.10.28 VvV

Engem nagyon beszippantott a film, amikor adják mindig megnézem. Tartalmas, elgondolkodtató és nem utolsó sorban érzéseket vált ki az emberből.