Terminátor 2. - Az ítélet napja

Terminator 2 (3D)

2016.07.26 Karolyka

A Terminátor filmek nem csupán filmek hanem úgymond egy egész életérzést képvisel. Izgalmas, akciódús és egyben érzelmes keveréke és az idegeinken táncol akár egy pengeélen. Nagyon jól bevált a színészek felfrissítése és a történet felturbózása is.

2017.11.23 nagysar

Remek kis akciófilm, ha meg szereted Schwarcit biztos tetszeni fog. A történet elég kiszámítható de akkoriban emlékszem moziban a látványvilág egész jó volt.

2015.12.29 Luxury

A film nekem tetszett, a szereposztással is minden renden van, szerintem nagyon jó színészek alakítják. A filmet csak ajánlani tudom, garantált az unalommentes időtöltés.

2015.06.24 Newyqrk

Egész jó lett, mind a kapcsolat a Terryke meg a srác között mind pedig a történet kidolgozás. Kár hogy ez is csak felkészítés egy NAGYOBB filmre ami már unalmas

2015.12.28 Niki19

Az én tetszésemet egyáltalán nem nyerte el a film. Se ez a rész, se a többi. Én kicsit értelmetlennek látom. Schwarzenegger szerintem nem a legjobban alakítja szerepét a filmben.

2015.11.23 Beniko

Örültem nagyon, hogy ebben a részben már Arnold Schwarzenegger pozitív szerepet kapott. Nem ált kevésbé jól neki. Izgalmas és akciódús film. Bármikor megnézem.

2015.10.25 Manyi

Ma is megállja a helyét akció film kategóriában ez az időtálló klasszikus. Méltán ismeri az egész világ és a Terminátorról mint legendáról beszélhetünk.

2015.12.29 sepsiklaudia

akinek az ízlése ez irányba húz az imádni fogja

2016.04.02 Mmaarrttoonn

Időtálló klasszikus az akció filmek egyik alapja. A kategória kedvelőinek kötelező darab. A sok akciójelenet mellett igazi története van és érzelmileg is hat. Az zenéje is jó érdemes megnézni.

2015.09.12 Meeroz21

Először nem is gondoltam, hogy ez a film bármilyen szinten eléri azt, hogy én kedveljem. Valahogy nem tetszett a felvezetés. Azonban mégis csak megnéztem. Szerencsémre. Hisz pozitívan csalódnom kellett.

2015.11.01 FilmesPéter

A nem régiben megjelent új Terminator rész kapcsán újranéztem az összeset és azt kell mondjam, hogy ez a rész a legjobb, a legzseniálisabb. Talán mint scifi-akció is a legjobbak között. Sajnos a folytatás már nem.

2018.03.17 Onódi Zoltán

A terminátor sorozat legjobb része!

2016.11.09 tjanika

Az első résztől semmivel sem gyengébb,sőt mindkettő nagyon jó lett! Zseniális alkotás, emlékezetes szereplőkkel. Mai napig nagy kedvencem ebben a műfajban. Igaz mai fejjel máshogy látom őket, mint akkor gyerekként, de mégis jó kis film mindkettő.

2016.11.30 Szőr SzereLő

A MEGÚNHATATLAN. nem tudnám megszámolni hányszor láttam, szerintem ahányszor leadták a tvben. Ezt biztos nem kapcsolom át soha. Nem értem ezt. Hogy tudom még mindig tágra nyílt szemmel nézni az akciójeleneteket, nevetni a több mint 20 éves poénokon. Ezt odatették rendesen, de örökre.