Terminátor 2. - Az ítélet napja

Terminator 2 (3D)

2016.11.06 goat2000

Az egyik legjobb akciófilm, az első részt is lekörözi. A színészi alakítás, rendezés, látvány nagyon jól lett. Kiszámíthatatlanok a cselekmények és a történések benne. Ez lett a világ egyik legjobb akciófilmje.

2015.07.14 prongs2001

Egyszerűen imádtam. Meg nem tudnám mondani pontosan mi fogott meg benne. A színészek kellően jó alakítást hoznak a nem túl bonyolult történethez. Nálam ez többször nézős kategória.

2015.06.11 fancsi094

Terminátor semelyik része nem fogott meg, de elismerem jó film. Az alapötlet egyébként nem rossz, csak az évek folyamán szerintem kicsit már túlságosan is belebonyolódtak az időutazós sztoriba.

2016.06.26 portal91

Az első résznél mindenképp jobb, nagyon jó a megvalósítása az ellenfélnek is, Cameron egy kicsit máshogy készítette el, mint az első részt, de természetesen ennek meg volt az oka.

2016.04.11 BallEr

Ez a film mondhatni botrányosan rossz lett. Végig csak untatott már az első felétől kezdve annyira untam magam, hogy majd elaludtam. Hiába várhattam a nagy durranásra, mert nem érkezett. Csalódnom kellett.

2015.06.02 sonyxxx

Egy igazi klasszikus film, ami jobb lett mint az első rész. Cameron egy nagyon jó akció filmet csinált, de nem csak az effektek és Arnold tette egy remekművé a filmet, hanem az, hogy létrehoztak egy robotot, emberi szívvel, ami igazán különleges.

2016.07.16 Bog1

Az egyik kedvenc akciófilmem és a családomnak is. Meg sem tudom számolni már hogy hány esős napon néztük végig egybe az összes Terminátor filmet:D:) De szerintem, bár sokan vitába szállnának velem, az első résznél a második sokkal sokkal jobb. Persze ez csak az én szubjektív véleményem.

2015.11.19 Robi92

Ez egy olyan klassz régi film,hogy még a mai napig is izgulva tudom végig nézni.Nagyon tetszenek a higanyos trükkök.Sokkal jobb a befejezés is mint az első részben.Imádom!

2017.11.15 baalint

Na ez az a film ami szerintem bőven túl van értékelve. Sztori szinte nulla, akció van bőven,de ez csak a nagyon hardcore akciófilm mániásoknak elég. Svarci persze hozza a kötelezőt,nélküle sehol nem lenne a sorozat :)

2016.04.04 Gergely Varju

A főszereplő nem túl jó színész, de a hasonló akcióhősöktől ezt nem is várjuk el. A mondanivalót a film végén direktben megkapjuk, ami nem túl jó pont, mint az sem, hogy ez utóbbi kicsit közhelyes. Sok más szempontból viszont messze átlagon felüli ak... Több

2015.06.08 veszi.peter

A Terminator 2. része, azaz ez a rész a legjobb az összes közül. Az 1. is nagyon ott van, de ez vmi elképesztően zseniálisan lett összerakva. Sajnos a 3.résztől megindult a lejtőn, reméljük a most jövő új Terminator jó lesz.

2015.04.17 KeriPeti

A Terminator sorozat legjobb része. Egy olyan jövőt vetít előre, ami talán aktuális lehet az egyre inkább fejlődő mesterséges intelligenciának köszönhetően napjainkban. Nem kizárt, hogy a fikcióból valóság lesz előbb-utóbb. Maga a film zseniális.

2015.07.29 Pillcsi

Hihetetlen milyen jó figura Arnold.Imádom a Terminátor filmeket.Szuper jó a színészi képessége ebben a filmekben.Talán az összes rész közül a legújabb lett a legjobb,ajánlom mindenkinek,hogy azt se hagyja ki a mozikban!

2016.07.30 Kardos

A világ legjobb sci-fi-je volt az első rész és ezt nagyjából a második résznek is sikerült megugrania, de az elsőt szerintem mindenki ismeri és szeretei még ma is. Izgalmas és elgondolkodtató történet és nagyon szeretem Schwarzenegger szerepét. Látványos nagyon.