Terminátor 2. - Az ítélet napja

Terminator 2 (3D)

2017.10.19 czigler.nora

Tudom, hogy régi meg nem túl naprakész, de attól függetlenül egy pörgős film, a kornak nyilván a fejlett technikájával. Asszem ezt még videón adták ki először :D

2020.08.14 Maver17

Még anno a Német nyelven láttam első.A 90s évek eleje fele.De már akkor nagyon nagy klasszikus volt mosat már már Alapmű! :)

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Az akciofilm. Tobb mint 20 eve keszult es meg mindig izgalmas, latvanyos, fantaziadus, fordulatos es barki barkit mond, erzelmes is. Linda Hamilton nem egy bombazo, de ez a karakter annyira jol all neki, hogy ultradogosse teszi Amikor a neger pasi magara robbantja a ceget, az azert komoly emberi huzas.. Meg is nezem ujra,

2017.06.23 timar88

Ideje lenne elővenni a régi klasszikusokat is, többek közt a Terminátor részeket is és újra megnézni, átélni azt a hangulatot, melyet ezen kivételes filmek adnak vissza.

2016.05.21 Vadgazda

Ez még a "nem olyan rossz" Terminátor kategóriába tartozik nálam. Sajnos a többi folytatás már csak a név miatt Terminator de sem sztoriban sem látványban nem hozza az elvárásoknak megfelelő minőséget. Nézhető, de ne hasonlítsuk az elsőhöz.

2015.04.18 Mate

A Terminátor 2 sokak szerint jobb, mint az első. Szerintem is. Pörgős, feszes, akció-dús és nagyon szórakoztató. Az egyetlen negatívum az nekem a kisfiú volt, aki időnként idegesítő kölyök, a helyzetekhez képest természet-ellenesen viselkedett. De ezt elnézzük a készítőknek, mert egy nagyon izgalmas akciófilmet csináltak.

2015.07.26 one1970

A film szerintem nagyon jóra sikeredett, a leírásnak megfelelő. A szereposztással is minden renden van, szerintem nagyon színészek alakítják. A filmet csak ajánlani tudom, garantált az unalommentes időtöltés.

2017.05.30 szkodvig

Kiváló film. Széria legjobb darabja. Több ismerősöm kedvence,többek között nálam is szerepel a Top 10 legjobb akciófilm között. Kellemes kikapcsolódás ez a film,ráadásul vér nem nagyon van benne így kisebbek is megnézhetik nyugodtan.

2015.10.23 Sodanth

Hasta la vista Baby... Ritkán van olyan, hogy a második rész felülmúlja az elsőt, a Terminator 2 - Az ítélet napja ilyen volt. James Cameron megalapozta saját és Schwarzenegger hírnevét a Terminatorral 84-ben. Igazi cyberpunk scifi-akciót csináltak v... Több

2018.03.19 Rendszergizda

Hát szerintem a Terminátort filmeket senkinek se kell be mutatnom. Eléggé nagy fantázia van filmbe és a kivitelezése is meglehetősen korszakalkotó, ajánlom mindenkinek!

2015.06.30 padfoot8925

A Terminator sorozat legjobb része. Cameron egy nagyon jó akció filmet csinált. Pörgős, feszes, akció-dús és nagyon szórakoztató. felejthetetlen mestermű.

2015.02.10 Lord British

A legjobb Terminátor-film a 4 (lassan 5) közül, és a mai napig a valaha készült egyik legjobb sci-fi. Látványos és akciódús, Arnold az egyetlen arckifejezésével hozza a filmet, és az azóta letűnt Edward Furlong élete egyik legjobb alakítását nyújtja ... Több

2017.03.06 Acropolis

Alapvetően nem vagyok oda a Terminátor sorozatért, de ez a rész tetszett. Nem annyira csupán akciófilm, mint a többi rész, hanem igazi sztorija van, megfogó.

2017.02.19 clay00

"Nincs végzet csak ha bevégzed" ott cseng Sarah Connor hangja a fülemben. Mai napig megállja a film a helyét. Megunhatatlan. Kár, hogy a srác nem játszik a folytatásokban.