A barátságos óriás

The BFG

2016.10.26 jencike1985

Alaptörténet nagyon jól el lett gondolva. Gyönyörű látvány világ fogad minket már az első percektől. Szívmelengető mégis sokszor vicces mese. Teljesen elvarázsolt ez a csodálatos gyönyörű mese.

2016.08.29 Kirana80

Teljesen elvarázsolt Habó és Sophie története. A modern technika összes eleme elképesztő módon vitte filmvászonra ezt a szívmelengető mesét. Az én olvasatom szerint, ha mersz nyersz, és a kiállunk azért akit szeretünk, valamint ha nem látjuk többé i... Több

2016.08.31 [email protected]

Szerintem ez az idei év legjobban sikerült animációs filmje. Nagyon látványos és magával ragadó, szívhez szóló film. Gyerekeknek és felnőtteknek is igazi élmény lehet. Érdemes megnézni!

2017.03.03 Acropolis

Rendkívül látványos, érdekes, nem mindennapi animációs film. Moziban igazi, látványos élményt nyújtott. Az idősebb korosztálynak is szóló, magával ragadó történet.

2016.08.31 FarZoo

Spielbergtől az a helyzet hogy jobb filmet vártam. A sztorija elég lapos. A szereplők aranyosak és gyerekeknek biztos tetszeni fog, de összességében valami különlegesebbet vártam. Nálam átlagos kategória.

2017.09.26 Zsuzsy

Animációs film kategóriában szerintem átlag feletti. Rendkívül látványos, izgalmas és felnőtteknek is abszolút 100%-os élményt nyújt. Párommal láttuk moziban, nagy élmény volt.

2017.03.01 Hercegno

Tetszett is, mg nem is A barátságos óriás. Tetszett, mert egy nagyon bájos mese, amely igazán látványos is egyben, ugyanakkor engem annyira nem tudott lekötni, mert inkább fiatalabbaknak szólt.

2016.08.30 Edeske

Modern, látványos film, ami minden korosztálynak igazi kikapcsolódás lehet. Tetszett hogy a karakterek nagyon egyediek és a sztorija is érdekes. Nekem bejött.

2016.08.27 kozse48

Szerintem egy aranyos gyerekfilm volt, természetesen kb. 9-10 éves kortól, mert azért van benne rémség rendesen. De mese a javából, egyszerű ötlet, nagyon szép kivitelezés, igen minimális akció, aki akciófilmet akar nézni, annak nem ezt ajánlom. De k... Több

2017.01.05 Ancsus

Aranyos, szórakoztató gyerekfilm, DE gyerekfilm. Egyértelműen őket célozza meg, felnőttek számára már kevésbé szórakoztató. Engem a főhőst alakító kislány okoskodása néha már az őrületbe kergetett. :) Egyébként tényleg kedves mese, úgyhogy gyerekeknek biztosan tetszeni fog.

2016.08.30 Pock

Aranyos, szívhez szóló mese, megható történet. Nem csak gyerekeknek lehet élmény. Modern, látványos, a szeplők karakteresek. Egyedi képi világ, modern technika.

2017.03.20 Zenta

Spielberg-et remek rendezőnek tartom, s talán ez az egyetlen filmje, ami az eddig látottak közül nem tetszett nekem. A problémám csupán annyi volt vele, hogy engem egyáltalán nem tudott lekötni a történet, szóval egészen biztosan nemtartozom bele a film célcsoportjába. Ez a történet inkább fiatalabbaknak szól.

2017.02.23 Beuszi

Spielberg munkásságát nagyon szeretem, de nekem ez a film annyira nem jött be. Biztosan azért, mert a történet, nem igazán tudta lekötni a figyelmemet, fiatalabb korosztálynak szól.

2016.08.30 Henczi

Alapvetően nem vagyok oda a műfajert, de ez egy nagyon jól összerakott film. Tetszik benne hogy a figurák mögött igazi hús vér szereplők állnak és többek között emiatt is lesz Irtóra látványos. Gyerekeknek biztos hogy igazi élmény. Modern, karakteres film.