Az 5. hullám

The 5th Wave

2016.02.09 Dniel

Ez a film pocsék volt. A történet varázsa nem jött át a film nézése közben. A történet meglehetősen sablonos volt, a szereplők unalmasak és a látványvilág sem volt jó.

2017.07.24 Krisz860423

Komolyabb filmnek hittem a bemutatók alapján, egyszer nézhető, de nem egy nagy durranás.

2020.11.05 freeman

Király film.

2016.01.31 n_beni93

A trailer alapján nagyon másra számítottam. Nem mondom h csalódás volt és azt sem ho nem, mert azthittem h egy nagyon feszes menekülős világföldbe döngölős eposz. Az eredmény inkább egy latymatag tinidráma posztakopaliptikus környezetben. Szerintem n... Több

2016.08.01 goorizabella

Nekem nagyon bejött ez a film! :) imádtam! tinikről szól..klassz Scifi tiniknek ill. kamaszoknak..szerintem nagyon jól működik ez az egész dolog pl. az idegenek titkozatos akciói.:) 5 hullámot bocsájtanak a földiekre..de ez a címből is kivehető! Érdemes megnézni!! nagyon érdekes csak ajánlani tudom! :)

2016.01.23 Titdma

Harmadik hullámig tetszett,után pfú!

2016.05.06 george08

Nem egy kiemelkedő film, a könyv sokkal jobb volt. A látvány csak az elején jelentős, utána már annyira nem számottevő. A szereplők átlagosak. A film néhol érdekes, néhol unalmas, de nem igazán tudja berántani a nézőt, mint például Az éhezők viadala tette. Aki olvasta a könyvet, az csalódni fog.

2016.05.24 Alex01

Tegnap este letöltöttem, de sajnos ezt a filmet is azok közé sorolom, ami időt vett el az életemből.. Az előzetes nagyon tetszett, de maga a film nagyon rossz volt, és kevés volt benne a jó rész. Nagyon hiányoztak az olyan részek, ahol elgondolkozik ... Több

2018.10.26 Ákos83

Átlagos sci-fi film, de egyszer nézhető, sok klisé van benne, a szereplők nem a legjobbak, a történet semmi újat nem hozott, több hiba is van benne én még dolgoztam volna a sztorin és néhány jeleneten is