Az 5. hullám

The 5th Wave

2016.05.27 a-arnold

Szerintem jó film, izgalmas, nem tudni mi lesz a végén, és a főszereplő csajszi is elég jó csaj :)

2023.10.17 CsakEgyCsajszi

Középszerű film, semmi extra. Első körben jónak tűnt, majd tényleg béna lett. „Elaludni jó lesz rajta” kategória. Földönkívüliek megint megpróbálják a földet meghódítani, de egy Miss Picha megment mindent és mindenkit egy sereg gyerekkel. Kb. ennyi...

2016.10.13 Hablaty

Sokkal rosszabbra számítottam, bár így sem mondom, hogy jó volt. Egyszer azért meg lehet nézni, de kevés a története sokkal több mindent vártam volna.

2016.04.28 Bogi

Nagyon tetszett. Pont azt adja a nézőnek ami kell. Szerelem, hit, remény és bizalom. Bár én az apát életben hagytam volna. Egy szőke tinédzser az erdő közepén egy fegyverrel nem biztos ,hogy olyan nyerő gondolat. De mondjuk a főszereplő egész jól elb... Több

2016.12.31 cinderella

Kifejezetten nem vagyok oda a földönkívülis sci-fi filmekért, de ez egész jó lett. Igaz kiszámítható, de attól még a nézhető kategóriában van. Maga a könyv az ifjúsági irodalom alatt található meg, úgyhogy én nem csodálkozom rajta, hogy tinisebb lett a film is. Kiváncsi vagyok milyen lesz a folytatása.

2016.11.25 Ercsi

Maga a alaptörténet sem hordozott magában sok lehetőséget, eléggé bugyuta és nem megfelelően kidolgozott, a legnagyobb probléma vele pedig az, hogy mindenféle eredetiséget messzemenően nélkülöz. Ilyen lett a film is. szerintem időpocsékolás megnézni.

2016.11.03 Tibor1114

Érdekes kis űrlényes fil. mivel a film végén kiderül hogy nincs vége ezért nagyon várom mert még jól is elsülhet ez az alkotás.Érdekesnek és izgalmasnak találtam várom a folytatást.

2017.02.19 clay00

Nos ez már tényleg a tini scifik legalja. Szánalmas volt. Bele tekerve lehet végig nézni (vagy úgy sem). Kissé erőltetettnek éreztem a benne szereplő apokalipszist.

2017.02.08 Ancsus

Nem sok értelmét láttam ennek a filmnek, igazán nem is szólt semmiről, azt is nyugodtan mondhatnám, hogy gagyi volt. Értelmetlen időpocsékolás volt megnéznem, kár érte. Nem benne semmi jó.

2017.01.13 holnaputan

Sokkal rosszabbra számítottam. Féltem, hogy egy romantikus UFO-s katasztrófa film lesz belőle, de szerencsére nem.

2016.10.24 malnaturmix

Nem voltak eléggé kibontva a szálak. Nem tudom, hogy a könyvben is semmilyenként vannak leírva a a hullámok.

2016.02.02 Kandurbaba

A sztorija meglehetősen sablonos, de mégis egy nagyon jó feldolgozás, ami összességében egy érdekes, figyelmet felkeltő filmet eredményez. Karakteres szereplők vannak benne, akiknek fekszik az adott szerep.

2016.01.31 Cirmici

Kezdetben jól indult, de a film második fele kiszámítható volt és inkább hasonlított egy vígjátékra, ami elég bugyuta és középszerűre sikeredett szerintem

2016.02.08 RobThe10

Nem tudtam semmit sem a filmről, csak úgy ártatlanul sikerült beülnöm. Hát nem csalódtam. Engem teljesen megfogott a film lendülete és a film végéig ott marasztott. Chloe Moretz meg jó színésznő és kész. :)