Sokkal több mint testőr

The Hitman's Bodyguard

Movieaddicts.hu
2017/08/25

Értékelés: 5.5/10
A látvány rendben van, a színészek viccesek, a történet elmegy. Jókor érkezett, mert nincs ellenfele, igazi nyárvégi levezető film, mielőtt ősszel beindul az Oscar szezon. Kellően kiüríti az agyunkat, hogy legyen helyünk befogadni a súlyosabb filmeket. A casting pedig kész képregény találkozó, Deadpool, Nick Fury, Elektra és Gordon felügyelő végre egy filmben. Több

Artsomnia
2017/08/28

Sokkal több, mint testőr
A Sokkal több mint testőr egy szórakoztató popcorn film, ami nem követel többet a nézőtől, minthogy hátradőljön és szórakozzon. Több

Vox.hu
2017/08/30

Értékelés: 6.5/10
Ha egy totálisan kattant, mocskos és valószerűtlen buddy movie-ra vágysz, akkor ez a te filmed! 65/100 Több

Smoking Barrels
2017/09/06

Felejthető és egyszeri fogyasztásra alkalmas, de ez senkit se akadályozzon meg abban, hogy elzarándokoljon miatta a moziba, mert érdemes. Több

Smoking Barrels
2017/09/06

... és valahol pont azért is lehet szeretni ezt a produkciót, mert nem köti gúzsba a cinikus önparódia, a kényszeres műfaji revízió, és ízig-vérig modern darabként, a nyakunkba zúdított nosztalgia nélkül repít vissza minket a műfaj hőskorába. Lehet, hogy emiatt még nem fogunk kiemelkedő alkotásként tekinteni rá, de mostanában érdemes megbecsülni az ilyen egyszerű, de nagyszerű szórakozásokat. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!