Az interjú

The Interview

2018.08.17 urbanistaa

Az interjú egy erősen közepes film. Hiányossága, hogy a cselekmény lassan bontakozik ki és vannak üresjáratok, amik unalmassá teszik a film egyes részeit.

2015.10.25 Manyi

A politikai hátszél miatt elhíresült filmben nem csalódtam. Igényes és különleges humorú film meggyőző színészi karakterekkel is egy valóban profi rendezéssel.

2015.08.26 csongi888

Ezt a filmet inkább eredeti nyelven ajánlom mindenkinek felirattal. Pár hete láttam, és úgy szerintem tök vicces. Viszont belehallgatva ebbe szerintem James Franco magyar hangja valami szörnyű. Eredetiben hatalmas mikor elkezd Katy Perryt énekelni

2015.03.09 zsfarkas

Kicsit gyengére sikeredett, felejthető film, átlagos színészekkel. A szexista beszólások inkább fárasztóak, mint viccesek. A "csattanó" nagyon kiszámítható.

2015.11.01 prof.zoltan

Nekem nem jött be annyira, nem egy rossz film, de nem marad meg bennem az biztos. Talán kicsit sokat vártam tőle a nagy hype miatt... Mindenesetre egyszer érdemes megnézni, mert annyira nem rossz, Seth Rogen és James Franco hozza a szokásos figurát, vannak benne jó poénok, de ennyi.

2016.04.28 Hektor6

Az év egyik legjobb vígjátéka volt, annak ellenére, hogy nem is játszották a mozikban. Egy kicsit érthető a botrány körülötte, bár szerintem nem kellene ennyire komolyan venni a dolgot. Nagyon jó poénok vannak be és nagyon nagyokat tudtam rajta nevetni. James Franco és Seth Rogen vígjátékait nagyon csípem.

2020.03.07 Ed

Annak ellenére, hogy vígjáték, egyetlen egyszer bírtam rajta nevetni, mikor a végén leharapták egymás fülét, vagy franc tudja már mit. De az egész film egy szánalmas bohóckodás. A poénok gyerekesek voltak, debilek és erőltetettek, de ugyan ez elmondható kb az összes Seth Rogen filmre.

2020.03.15 freeman

király film

2015.03.04 Real013

a The Interview csak egy szokásos Seth Rogen agymenés. Néhol élvezhető ugyan, de leginkább könnyedén felejthető, s még az említett úriember életművében sem foglal el kiemelkedő helyet.Ha nincs a balhé, elképzelhető, hogy bukás, de maximum csak szolid... Több

2015.02.15 nem.gab

Baromi vicces film, egy szokásos Seth Rogen-style film fekete humorral, szexviccekkel és mindenféle tabuk nélkül. Azt a kevés infót, amit Kim Jong-ról tudunk, mindet beleszövik a filmbe, és így próbálják kialakítani a karakterét, szerintem elég siker... Több