Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

The Originals

(The Originals)
The Originals

Tartalom

Sok évvel ezelőtt egy vámpír család boldog életet élt New Orleans-ban. Egy napon azonban minden megváltozott, így rajtuk a sor, hogy visszaszerezzék mindazt, amit egykoron felépítettek.
A népszerű Vámpírnaplók című széria spin-offja.

2015. 10. 09. 21:48

Azon gyakori eset egyike, mikor a spinoff túlnő a sorozaton. Sokkal élvezhetőbb, mint az anyasorozat, ami eléggé ellaposodott. Az eredetiek megérdemlik a saját sorozatot, sokkal jobban kifejthetőek a karakterek és múltjukból kifolyólag érdekesebbek is, mint néhány nyavalygó tini.

2015. 06. 24. 21:10

Aki szereti a misztikumot, a mágiát, boszorkányokkal és vámpírokkal dúsított történeteket amelyek úgy vannak megírva, hogy képes a figyelmedet a teljes rész alatt lekötni akkor ezt a sorozatot ajánlom. A cselekménye igen fordulatos, misztikus és mindig ébren tartja a figyelmet. Sajnos a Vámpírnaplók nagyon ellaposodott. A története, a cselekménye egy nulla, az egész 6. évad csak a szerelmi szálra lett kihegyezve ezáltal szinte miden más el lett nyomva. Kár érte mert az előző évadok sokkal izgalmasabbak voltak. Ellenben a The Originals maximálisan kárpótol érte. Jelenleg a két sorozat közül a The Originals az ütősebb.

2017. 04. 17. 15:14

A Vámpírnaplókkal kezdtem, de ez sokkal inkább megfogott, mint az. A TVD inkább egy romantikus tinisorozat, amibe vámpírok is szerepelnek, ez sokkalinkább komolyabb témájú, mégis érdekesebb és izgalmasabb. Míg a másik sorozatban tipikus macsó srácok a vámpírhősök, itt inkább férfiasabbak a főszereplők, százszor hitelesebbnek és eredetibbnek tűnik.

Leah Pipes