Emanuel másik élete

Emanuel másik élete

The Truth About Emanuel

A problémás lelki világgal rendelkező Emanuel nem tudja túl tenni magát anyja elvesztésén. A szomszéd Lindában találja meg megfelelő anyát, és idővel megszállottá válik. A rendező Francesca Gregorini. A dőbb szerepekben Kaya Scodelario, Jessica Biel, Alfred Molina, Aneurin Barnard és Frances O'Connor. A filmet a Sundance Filmfesztiválon jelölték dráma kaegóriában. Se hazai, se külföldi mozikba kerülési dátumról még nem tudni.

Forgatókönyvíró: Francesca Gregorini, Sarah Thorp
Premier: 2013.01.18.
Alfred Molina
Aneurin Barnard

2018.01.19 mamiéstöti2

Nagyon kemény filozófiai film, mely nem zárkózik el az érzelmek kimutatásától sőt a feszültségek feldolgozásától sem.

2017.10.11 Nemecsek

Hiába a jó alakítások, egyszerűen középszerű és nagyon ötlettelen ez a film. Próbálja kicsit menteni magát a sötét és rideg hangulatával, de nem nagyon tudta fenntartani az érdeklődésemet. Végül nagy hiányérzettel keltem föl.

2014.11.30 qwertz

Nagyon eredeti az egész koncepció szerintem. Remek alakítások vannak benne, de valahogy az amivel próbálkozik a film, az emberi lélek ábrázolása stb. Szóval, ez nagyon nem jön össze neki.

2015.06.05 Ampulla

Hát, VÉGIGnéztem a filmet! Azt körülbelül értem miről szólt, de rengeteg helyen eltévedtem, fogalmam sem volt, hogy mi történik! Nem vagyok "művészfilm" rajongó, szerintem ez lehet a probléma!Vagy még egyszer meg kéne néznem hogy megértsem?? Na azt i... Több

A film összbevétele 4 404 dollár volt (imdb.com).