Csingiling és a Soharém legendája

Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast

2021.03.26 Timon

Szerintem ez a sorozat legsötétebb része, ami itt most se nem pozitívum, se nem negatívum. Lényegében nem igazán akar kimerülni az ötletekből, és már ennyi rész után sokkal szívesebben válik darkosabbá. Talán ez nem a legszorosabban követi a többit, ... Több

2017.07.24 Deku

Sajnos nekem nem különösebben tetszett. Rá kell jönni, hogy itt elsősorban nem a felnőtt korosztály a célcsoport hanem a kisebbek. Számukra viszont tökéletes.

2019.08.02 Ms. Akárki

Átlagos kis tündérmese, ami főleg a kislányokat fogja elvárázsolni. Színes, látványos és tanulságos csajszis mese az elfogadásról, különcségről, barátságról. Gyönyörű az animációja.

2017.08.07 felicity

Nagyon szép és kedves film, mint az összes többi Csingiling. Nagyon szeretem az összes részét de ez volt az ami igazán tetszett. Ajánlom hogy nézzétek meg.

2015.06.02 Brigusz724

Nekem nagyon tetszett, pedig nem én vagyok elsődlegesen az a korosztály, akinek a film készült. Ha valaki szereti Csingiling történeteit, egészen biztosan ezt is fogja. Nem akarom lelőni a poént, de gondolom azért mindenki számít rá, hogy a Soharémrő... Több

2015.03.02 ocso

A gyermekeket nagyon lekötötte. Bájos történet. Felnőtt fejjel is élményt jelentett. Láttunk már pár részt, de az összes tudja hozni a megfelelő színvonalat, szóval családosoknak abszolút kötelező, a gyerek hálás lesz érte.:)

2016.04.27 angel001

A csingiling mesékért nem igen rajongok.Átlagosan aranyosak.De ez alól kivétel ez a rész.Csodálatos történet,ami elmondja hogy nem szabad mindig elítélni a más vagy talán ilyesztő.Barátság,önfeláldozás,merészség.Gratulálok a történet kigondolójának! Fantasztikus!

2016.10.03 Lost Silver Book

Nem annyira jó ez a rész, mint a többi Csingiling mese, de azért szívesen ajánlom ezt is. Kicsit komorabb a képi világa és nem annyira ötletes, a poénok sem ülnek annyira, de azért szerethető. --- A Csingiling amúgy tipikusan az a sorozat, amit bármi... Több

2015.06.09 Melibaba

Gyerekeknek garantaltan jo mese. Csak ajanlani tudom meg nekem is nagyon tetszett. Jo tortenet aranyos karakterek

2017.01.07 des.tiny59

Nem semmi amit ezzel a filmmel elénk tártak az biztos. Az ilyen kikapcsolódásra mondom, hogy megéri a pénzét. Ez olyan volt amit bármikor újra elővennék és megnézném egy nyugis délutáni szórakozás gyanánt. Maximálisan kielégítette a filmezési vágyamat.

2015.02.09 kamivagyok

Nagyon aranyos kis történet. A gyerekek azóta is emlegetik a karaktereket :) Ideális családi program, a szülők sem fognak unatkozni.

2015.02.15 laszlototh

Minden Csingiling részt láttam és ezt sem hagytam ki. Remek döntés volt elmenni rá a moziba! Nagyon szép mese!

2015.02.09 Rózsa

Nagyon jó gyermekfilm amit nem szabad kihagyni nézze meg mindenki! Felejthetetlen élmény gyermeknek és felnőtteknek egyaránt!

2015.02.09 sziliné bea

Hasonlóan az előző mesefilmekhez, ez is bájos, viccesés nagyon aranyos. Az igazi főszerep a tündéreké. Családbarát film, ajánlom kicsiknek és nagyoknak!