Csingiling és a kalóztündér

Csingiling és a kalóztündér

The Pirate Fairy
Timon

Zarina (Christina Hendricks), a fiatal vadóc tündér úgy dönt, hogy beáll a kalózok közé. Mielőtt lelépne otthonából, elcseni Tündérzug legértékesebb kék tündérporát. Csingiling (Mae Whitman) és barátai elindulnak, hogy visszaszerezzék az értékes tündérport. A keresést a Koponyasziklán, a kalózok… Több

Rendező: Peggy Holmes
Premier (HU): 2014.08.07. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2021.03.09 Timon

Rég láttam ezt a filmsorozatot, de ez talán az egyik legizgalmasabb és -ötletesebb darabja. Voltak benne izgalmas fordulatok. Igaz, hogy nem vagyok egy nagy tündérmese-rajongó, de ez a sorozat szerintem összességében nem rossz. 10/8

2019.08.03 Ms. Akárki

Édes mese. Klasszikus Pán Péterből is ismert Csingiling meséje imádnivaló és tanulságos mint mindig. Kár hogy nem volt a történetbe több energia fektetve. Az animáció gyönyörű.

2016.11.05 Tibor1114

Unokahugommal láttam ezt a mesét és fiúként nagyon kevés életkedvel vártam a tudnérkéket.DE nagy hiba volt nagyon aranyos és élvezhető kedves kis mese.

2016.10.03 Lost Silver Book

Ami eddig megjelent (2016-ig) Csingiling film, azok fantasztikusak! Nagyon szép az animáció, jó a történet és egy olyan világba kalauzolja el a nézőjét, amit fiú és lány egyaránt szeret: tündérek, kalózok... Vicces mondatok és helyzetek, aranyos mim... Több

2015.06.20 juliS

Nekem és a lányomnak nagyon tetszett a film. Persze rendben is van így, hiszen a Csingiling és a kalóztündér egyértelműen a kislányokat (és az anyukákat?) akarja megszólítani. A fiúk viszont inkább üljenek be valami másra, amíg mi lányok tündérkedünk.

A film már 2013-ban kész volt, de a Disney először a Repcsiket adta ki. Szerző: mamiéstöti2

Csingiling nem került bele az Andy Mooney nevéhez fűződő Disney-hercegnők brandbe, azonban elit helyet kapott a 2005-ben létrehozott Disney-tündérek csapatában.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Csingiling legközelebb 2015-ben tér vissza a vászonra (Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast).Szerző: ps

Csingiling főszereplésével a Disney 2008-től hat filmet készített.Szerző: ps