Torrente, a törvény két balkeze

Torrente, el brazo tonto de la ley

2023.04.11 JRD

Az az egy csillag csakis a magyar szinkronnak szól...

Kevés film van ahol azon filózok hogy nézhetetlen e vagy rossz. Hát ez a film mindkettő. Nézhetetlen, stílustalan, sok helyen gusztustalan, otromba és kábé annyira tiszteli az ember értelmi színvonalat, mint molylepke a vattacukor automatát. Ami miatt mégis kapott egy kegyelem csillagot az a magyar szinkron. Megnéztem (kínszenvedve) spanyol nyelven is és tényleg rettenetes. És megélt újabb részeket...mondjuk ezen nem csodálkoztam. Általában az értéktelen filmipari szemetek mind megélnek újabb részeket hiszen nem kell vesződni sem az igényességgel, sem pedig semmi olyan mellékzöngével amitől egy film alkotássá válhat. Nem mondom azt, hogy nézd meg és majd eldöntöd magad! Inkább csak ezzel zárom nem épp hízelgő gondolatomat: Ne feledd...szóltam! :) Szóval, filmre fel (és jó szórakozást)!

2020.12.19 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Nézhetetlen és amatőr, semmirevaló, bűn rossz film. A rendezéstől a fodrászig, sminkesig bezárólag megbüntetném, aki részt vett az elkészítésében.

2018.12.30 ArpiHajdu és Réci

José Luis Torrente minden filmhős antitézise. Épp ettől olyan nagyszerű!

Ha valaha az emberiséget két részre oszthatnám, akkor azt a következőképpen tenném: akik imádják a Torrente-filmeket, és akik utálják azokat. Ennek pedig nagyon egyszerű oka, ugyanis José Luis Torrentéhez csak az előbb említett két módon lehet viszon... Teljes kritika

2019.01.13 Thibo84

Számomra ez az 5 részes film, az egyszer nézhető kategóriába tartozik. Van benne egy - két ütős poén - filmenként -, de ahhoz képest, hogy mennyi jót hallottam róla, én nem ájultam el tőle. De Csuja Imre, mint Torrente magyar hangja, az nagyon el lett találva.

2017.07.26 Deku Nézhetetlen

Ez valami ritka alpári és gyér poénokkal megáldott film, nem is jött be éppen azért mert stílustalan. Nincsenek szavak erre a filmre. Avagy legalábbis nem találok jó szót rá. Kimondhatatlanul nem tetszett.

2016.01.26 szaka123

Csak az nézze meg, aki bírja az igénytelen humort, a csúnya beszédet és a ronda viselkedést. Nagyon hitelesen hozza a figurát Santiago Segura. Erősen korhatáros, gyerekeknek nem ajánlott. Aki rászánja az időt az ne várjon igényes filmet, igazából egyáltalán nem kell komolyan venni!

2015.05.13 Syracuse

Totális agyhalál. :D Néha kell ilyeneket is nézni, nyilván nem szolgál hatalmas mondanivalóval, és szórakoztatni sem a szokásos módon szórakoztat. Kiégeti az agyat, kész.

2023.04.11 Gamehun638

Többször neki álltam, de soha nem sikerült végig nézni. Barátaim istenítik. Én egy hatalmas pozitívumot mondani a filmről, az pedig a Csuja Imre szinkron.

2017.05.24 Sem Rorrey

Aki bírja az ilyen humort, annak kötelező. Hogy milyen humorról van szó, az majd a filmből kiderül...

2016.10.24 Curacao86 Nézhetetlen

Az, hogy ez vígjáték és film jelzőkkel van illetve erősen sértő a műfajra és kategóriákra nézve. Szélsőséges, vad, gyomorforgatóan undorító és szánalmas vacak. Az ilyent le kellene húzni a mélybe, vagy csak a wc-n.

2015.05.26 zsanett0820

Spanyol vígjáték kategóriában szerintem ez a film mindent visz! Ennél jobbra már meg sem lehetett csinálni, egyszerűen semmi sem hiányzik belőle. Torrente döbbenetes életkörülményei, felfogása, együgyűsége és alpárisága leköt az első pillanattól az utolsóig. A magyar hang fenomenális - köszönjük, Csuja Imre!

2019.01.16 kristoftoth21

Társadalomkritika

A film alapvetően túlzó, a társadalom egyes egyedeit parodizálja ki egész jól. Néhol a film kicsit túl sok, de belefér, de tényleg inkább csak szeretni, vagy utálni lehet. 7/10

2015.06.16 cunci

Ekkora állatságot nem igen láttam még, de marha jó volt. Igazi bunkó vígjáték, a szó jó értelmében, mely végtelenül szórakoztató humorral és remek főszereplővel bír. És láss csodát, ennél több nem is kell egy különc, de végtelenül humoros mozihoz.

2015.11.23 somi