Tron: Örökség

TRON: Legacy

2023.01.19 hemish

CyberPunk?

Sosem értettem, mi a fenéről szól ez a film, pedig 2x is láttam.

2018.06.04 Diesel

Igazi vérbeli Sci-fi. Végig látványos és kiváló módon végig leköti a nézőt. A történet szépen felépített nagyon tetszett benne ez a retro vonal. Nagyon vissza hozta ez az 1980-1990-es évek hangulatát, főleg az elején amikor Sam bemegy a játékterembe.... Több

2015.10.09 kabel

Látványban és hangban kiváló, minden másban borzasztó. Daft Punk zenéje hihetetlen jól illik a filmhez, azonban hiányolta a motoros üldözéseket vagy igazából bármilyen érdekességet.

2019.08.15 indingo

Számomra olyan volt az egész, mint egy mesefilm. A történet, ezek a hacukák, meg játékok. A látvány sem nyűgözött le.

2017.10.25 Deku

Nagyon jó pillanatokat szerzett a film és nem mondanám, hogy panaszkodnék rá.Igazán kellemes örömöt okozott ez a film, mert nagy kedvencem lett pedig nem is gondoltam volna róla.

2022.10.24 Erik Csok

Életem leglátványosabb filmje!

Tavaly nyáron láttam először, akkor nagyon sokáig hallogattam, egészen addig, míg nem nem néztem. Nem szeretem a sci-fi filmeket, bár van egy-kettő, amit mégis szeretek. Ez a film is közéjük tartozik. Már maga a története is érdekes, és izgalmas is egyben. És a látvány: mint már a címben is látható, életem leglátványosabb filmje, amit valaha láttam. Valami iszonyatosan jól néz ki film, és a CGI szerintem hibátlan. Az egész világ jól fel van építve és jól mégis van valósítva. Ezeken kívül jók még az akciók is, pörög végig, és a színészek is jók benne! Szóval, ha más miatt nem, a látvány miatt érdemes megnézni!

2018.08.12 erahurka

Pontosan mint az első rész, csak jobb látvánnyal: idióta történet, ne vicceljünk már, bemegyünk a számítógépbe és akkor kis emberek rohangálnak benne? Pff....

2020.10.29 elekm90

Látványos, de nagyjából ennyi. Kár volt erőltetni a folytatást egy ilyen film esetében, a 80-as években még lehet, hogy egy ennyire szimpla ötletre fel lehetett építeni egy filmet, de ez elég izzadtság szagú lett. A Daft Punk zenéje viszont jó volt.

2020.11.23 uniterra Nézhetetlen

Agyzsibbasztó hülyeség, félórát valahogy néztem. CGI-nek jó, filmnek pocsék.

2021.01.27 csJózsef

Szerintem nagyon jóra sikeredett. Aki a nyolcvanas években volt tinédzser, és látta az első részt, szerintem az nagyon meg van elégedve ezzel a folytatással. Szerintem nagyon jól sikerült, akik nincsenek megelégedve, azok szerintem az új generáció. Ők már a future-ben nőttek fel, úgyhogy nagyobbak az elvárásaik.

2015.11.09 gihera81

Tulajdonképpen nem sokban különbözik az új film sem az első résztől a modernebbé tupírozáson kívül, nagyrészt ugyanazokkal az elemekkel van szerencsénk találkozni, mint korábban is. Érdemes megnézni, ám különösebben komoly filmélményre ne számítson az ember.

2019.03.12 barcika

Látvány tökéletes, történet abszurd, egyszer meg lehet nézni!! Vérbeli sci-fi.

2016.08.03 hunfolker

Ennek a filmnek a zenéje sikerült igazán jól, a Daft Punk kitett magáért. Látványban mindenképp kiváló, sajnos a történet mégsem lett átütő, de azért nem húznám le teljesen.

2015.02.04 keepingboy69

Abszolút méltó lett az első, évtizedekkel ezelőtti részhez. A látvány pedig Disney effekteseihez is méltó. :) Remek sci-fi.