Felelsz vagy mersz

Truth or Dare

2018.10.28 VvV

Tucattörténet, kiszámítható végkifejlettel. Egyszer meglehetett nézni, de kétlem hogy valakinek ez lenne a kedvenc filmje.

2018.07.09 Norbi

Nagy reményekkel kezdtem bele a filmnézésbe és sajnos csalódnom kellett... Az alapötlete nagyon tetszett, a megvalósítás kevésbé. Szomorú, hogy a film végére a szereplők neveire is csak nehezen emlékeztem, egyáltalán nem éreztem hatásosnak a színészi... Több

2018.08.26 Lonka

Én az előzetese alapján pont ilyen filmre számítottam. A története korrekt, ennyi volt benne. Nem egy elgondolkodtató darab, de kellemes.

2018.06.25 MKristijan

Már a trailerből azt éreztem hogy a készítők közül valaki nagyon szerette a Végső állomást, a film nézése közben az is kiderült hogy a Kört is. Mozit csak akkor ér, ha már minden más jobbat láttál. Alapjáraton a sztori lehetett volna jó, ha egy barla... Több

2019.02.01 Timcsi

Sok meglepetést nem okozott a film, bár nem is vártam tőle többet.

2020.09.01 petraszab

Nekem tetszett a film, hasonlóra számítottam.A története izgalmas lesz, hogy hogyan tudnak ebből kikecmeregni a főszereplők. Helyenként a félelem is megvolt, úgyhogy csak ajánlani tudom.

2018.06.28 BaloghBogi42

Fantasztikus film. Minden percben fent tudta tartani az érdeklődésemet. A szereplőket is egészen megkedveltem. Tetszettek benne a titkok, amiket minden ember féltve őriz a lelke mélyén, és nem akarja, hogy valaha is a felszínre kerüljön. A történet z... Több

2020.11.02 belavagyok

Láttam már sokkal rosszabbat is. A története kicsit sablonos, a karakterek nem valami érdekesek, de egyszer meg lehetett nézni.

2020.07.23 Eniq

Nekem bejött a film, ez előzetes alapján pont ilyesmire számítottam. Nem volt félelmetes, de egyszer meg lehetett nézni. A vége meglepő volt számomra nem ilyen megoldásra számítottam, de pont ezért tetszett.

2018.07.24 kisssjanka

A sok negatív kritika ellenére nekem tetszett a film. Lekötött, kikapcsolt. Érdekfeszítő krimi thriller, nem lépi át a túlzások határát, nincsenek túlkapások.

2018.10.14 Indkgo

Nagyon élveztem ezt a filmet. Ment a kedvencek közé. A széles mosolyt én nem raktam volna bele, de nyilván így van "jelképe" a filmnek, de számomra nem volt lényeges. A történet nagyon ott van. Remélem, hogy folytatják, lesz egy 2. rész, mert a vége nagyon úgy lett vége, hogy ebből egy csomó mindent ki lehet hozni.

2018.07.07 darkangel1231

Izgalmas film volt, a végén egy nagyon "aranyos" fordulattal. Már mindenkit utáltam a feladatok közben, akinek köze volt a játékhoz, mert féltettem őket. Kegyetlen volt, de nagyon jó.

2018.07.06 csucsi0411

Egyszer nézhető, egyáltalán nem rémísztő. Az előzetesében benne van a lényeg a filmről. Igazából flesleges végig nézni.

2019.07.11 bob.007

Mondanám, hogy vágjatok bele bátran, de szerintem ez a film még így sem több egy egyszer nézhető alkotásnál. Bár az atmoszférája egészen átélhető, bennem nem nagyon hagyott semmilyen nyomot a film.