Idő

Old

2021.10.05 CsakEgyCsajszi

Nekem tetszett, szerintem érdekes film. Nem ájultam el tőle, de végig lekötötte a figyelmem. Nem bántam meg, hogy megnéztem.

2021.10.29 herkedavid

Csak úgy ment vele az idő

Mostanában valahogy az ilyen filmek egyre jobban és jobban lekötnek és tetszenek. Ez a film is képes volt fenntartani az érdeklődésem, folyton járt az agyam, mi miért van, hogyan tovább, van-e megoldás vagy sem. Persze vannak hiányosságok, nem mondom az év filmjének, ahhoz ennél sokkal több izgalom kellett volna egy sokkal erősebb történettel, de ettől függetlenül nekem tetszett. Volt eleje, közepe, vége. Mindenre kaptam választ igazából. Viszont aki nem szereti az elnyújtott filmeket, azoknak nem fog tetszeni, elkezdik unni magukat úgy egy óra körül, ami lehet, aztán többnek is fog tűnni, ki tudja, lehet hirtelen majd elrepül idő.

2023.03.04 betegphiu

Filmipari hulladék

Nevetséges, mintha 5 éves gyerekek írták volna a forgatókönyvet.

2021.10.16 pj19

M. Night Shyamalantól szerettem nagyon a Hatodik érzék és a Falu című filmet is. Nagyok voltak a várakozásaim a filmmel kapcsolatban. Sajnos csalódnom kellett. Bár érdekes volt a történet, valahogy mégsem klappolt ez a film. Durva belegondolni tényle... Több

2022.06.19 Tóth István

Tik tak tik tak

Egy tökéletes próbálkozás és remek ötlet a film! Persze vannak hibái, de összeségében egy nagyon jó sztorit kapunk és végig élvezhető! Megéri megnézni!

2021.11.27 NexFish

Sokkal jobbra számítottam, lekötött, érdekes is volt. De 1x elég volt látnom.

2022.03.07 Di Canio

Ennek a filmnek az eleje tömény unalom. Már éppen feladtam volna, amikor végre történt valami, de ez az idő kavarás a maga ellentmondásaival egy idő után fárasztó lett. Egyszer meg lehet nézni, de semmi nagy dolgot nem érdemes várni.

2021.11.08 Akelás

Azt már megszokhattuk, ha M. Night Shyamalan, akkor nem egy egyszerű filmet kapunk. A maga nemében zseniális rendező, de néha már az az ember érzése, hogy annyira szeretne különlegeset alkotni, hogy a minőség rovására megy. Ebben a filmben is több le... Több

2024.01.08 Majorkas

Csak az utolsó 10 perc miatt

Az alaptörténet érdekes, és a helyszín sem utolsó, de sokkal többet vártam. A befejezés tetszett.

2022.01.09 Vilmos393432

Túl kevés halott kisbaba!

Én asszondom, fasza film volt ez, de nem volt elég halott kisbaba, úgyhogy 2* (k*rvák).