The Gift

Joel Edgerton

Simon (Jason Bateman) és felesége (Rebecca Hall), Robyn megpróbálja helyreállítani zátonyra futott kapcsolatukat, azonban életükre komoly fenyegetést jelent a férfi egy régi barátja, Gordo (Joel Edgerton), aki olyan titkok birtokában van róla, melyek gyökeresen felforgathatják az életét.… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína, Ausztrália
Premier (HU): 2015.08.13. | Netflix (2022.01.21.)

2023.04.16 Informer2

Egy 2015-ös amerikai thrillerfilm, amely egy házaspár életére fókuszál, akik váratlanul találkoznak az egykori osztálytársukkal. A film hangulata sötét és izgalmas, és a színészi játék is kiemelkedően jó. Azonban a történet nem mindig teljesen érthet... Több

2017.04.12 indingo

Igazából sok minden nem történik a filmben és minden kiderül a előzetesből is. Tartalomban sokkal többet vártam volna és igazi csavarokat is bele lehetett volna rakni.

2016.05.27 Bogi87

Az alapötletből többet is ki lehetett volna hozni, de összességében tetszett.

2016.01.26 szaka123

Jó film. Nagyon jók a színészi alakítások is, Jason Bateman is jól hozta a karaktert, ahhoz képest, hogy eddig csak komédiában láttam. Nagyon jó tartja fent a feszültséget és már egy megnyitott csaptól is összerezzenünk! :D egy kis humort is sikerült... Több

2017.06.14 Szilonka

Pont a lényeg, a feszültség hiányzott a filmből. Minden körvonalazódott az előzetesből és fordulat, meglepő lépés nem volt benne. Többet vártam tőle.

A 9. legjobban kereső horror 2015-ben.Szerző: mamiéstöti2

(2015. 08. 12.)
Pocsék szuperhősmozi helyett nézz pszichothrillert
Joel Edgerton színész első nagyjátékfilmje igazán erős indítás a rendezői pályán. A filmet nem csak íróként és rendezőként, hanem az egyik főszereplőként is jegyző Edgerton bámulatosan egyszerű eszközökkel vezeti a nézőt a végkifejlet felé ebben az alaposan felépített pszicho-thrillerben. Több

(2015. 08. 14.)
„Te már leszámoltál a múlttal, de a múlt még nem számolt le veled”
Az ajándék vérbeli lélektani thriller: ijesztget, nyomaszt, feszült figyelmet idéz elő a nézőből, és amikor már azt hinnénk, eljött a feloldozás ideje, hirtelen véget ér. Több

(2015. 08. 15.)
Nem teszik ki az ablakba
Hagyományosnak látszó, találékony és lélektanilag is ügyes thriller, amely tényleg az – mármint hagyományos. De aztán mégse. Bonyolult a dolog? Ugyan! Csak egy jó film! Több

(2015. 08. 13.)
A rendező Joel Edgertonnak csak annyit üzennék, hogy így tovább! Várjuk a következőt, és a téma is maradhat ennyire hétköznapian tabudöntögető. Több

(2015. 08. 14.)
Lassan bontakozó, régi vágású thriller, ami minden várakozásunkat felülírta. Szó szerint és átvitt értelemben is. Több
Tabu
2017