Vad vágyak

Wild Things

2024.02.20 Schumy1

Jó sztori, jó szereplők, dől az erotika javából.

2018.04.26 indingo

Számomra kicsit erőltetett volt az egész sztori, semmi hitelesség. A színészi játékról meg már ne is beszéljünk. Egyszer meg lehetett nézni, de többet vártam.

2015.09.11 rbernadett

Ez a film nagyon sokat megmutat, nem is titkoltan ezzel akart kellő figyelmet kivívni magának, amit sikerült is. Nem rossz a történet de egy kicsit erőltetett. SPOILER! Amikor kiderült, hogy már mindenki mindenkivel kavar, az már egy kicsit túlzás, ott kicsit veszít a hitelességéből a sztori.

2023.12.23 Lóri Ádámcsik

Izgalmas és kiszámíthatatlan

Szuper izgalmas, fordulatos, erotikus, végig lekötötte a figyelmemet. Jó a rendezés, jók a szereplők, jók a stáblista utáni jelenetek. Aki nem látta még, ajánlom!

2017.11.01 dailyfilmsan

Fordulatos a film az a baj hogy nagyon sok hasonló van de ettől eltekintve izgalmas tud lenni.

2018.04.25 BoBamburg

Az első egy-két csavarig oké volt a film, de aztán hirtelen annyi lett belőle, hogy az már erőltetetten hatott. A klasszikus "a kevesebb néha több" elvet nagyon figyelmen kívül hagyták a készítők :D De amúgy jópofa film, az erotikus jelenetek meg (még ha elég soft is) egész dögösek.

2015.06.16 superxaba

Egyféle trash-noire film kerekedett ki ebből szerintem, amelyik egy igen izgalmas, fordulatos történetet mutat be egy olyan unalmas amerikai környéken, ahol mindenki azt gondolná, hogy semmi érdekes nem történhet.

2015.03.31 trueblood

Ahhoz képest, hogy 1998-ban csinálták a filmet tele van bugyutábbnál bugyutább jelenetekkel. Aláírom, hogy nem számítható ki minden klisé, de az már a szórakoztatás rovására megy,hogy úgy megcsűrték csavarták a sztori végét, hogy *SPOILER* csodálom, hogy a néger nyomozó csajszi nem volt benne a buliban.

2016.05.23 piZZola

Egész jó film, néhány forró jelenettel és a szexi Denise Richards-szal és Neve Campbellel a főszerepben. A történet nem igazán kiszámíthatatlan, de azért izgalmas. John McNaughton ügyesen teremti meg a rejtélyes és feszült hangulatot. A film provokat... Több

2018.09.02 fercsipeter

Nekem tetszett, sok fordulat, bár néha kissé kiszámítható!

2015.06.01 Zsombi

Átlagos filmnek mondanám. A történet rendben van, de a megvalósítás kissé vontatott. Vannak jó jelenetek is, ez kétségtelen, de a film időről időre ellaposodik, ráadásul már jó előre megjósolható, hogy mi fog történni. Ezzel együtt élvezhető a film, főleg a szexi lányok miatt.