Véres Valentin 3D

My Bloody Valentine

A forgatást 2008. május 12-én kezdték meg, és 2008. július 19-én fejezték be.Szerző: Kóborló

Németországban vágatlanul mutatták be a mozikban a filmet, ráadásul mind a dvd, mind pedig a blu-ray kiadásban is a vágatlan verzió került forgalomba, de még így is két perccel rövidebb volt, mint az, amit az amerikai mozikban mutattak be.Szerző: Kóborló

Sheri Moon Zombie-nak felkínáltak egy szerepet a filmben, de ezt végül a színésznő elutasította, ugyanis elsősorban olyan filmekben szeret szerepet vállalni, amelyet a férje, Rob Zombie készít.Szerző: Kóborló

A filmet Pennsylvaniában forgatták, ugyanis így a stáb ki tudta használni az államra vonatkozó filmkészítési adókedvezményeket.Szerző: Kóborló

A film egyik forgatókönyvírója, Todd Farmer alakította a filmbéli kamionsofőrt, aki szeretkezett a Betsy Rue színésznő által alakított karakterrel a filmben.Szerző: Kóborló

Egy interjú során megkérdezték a filmbéli Irenet alakító Betsy Rue színésznőt arról, hogy mennyire volt számára nehéz felvenni azt a jelenetet, amelyben anyaszült meztelenül kellett a kamerák előtt lennie. A színésznő azt válaszolta, hogy egyáltalán nem érezte azt a jelenetet kellemetlennek, sőt bevallása szerint még élvezte is, ugyanis az eredeti forgatókönyv szerint a karaktere az adott jelenet során nem lett volna meztelen.Szerző: Kóborló