Volt egyszer egy Mexikó

Once Upon a Time in Mexico

2020.11.28 tibi

Sokáig nem történik semmi. Ami nagyon zavaró, hogy nincs fordítás, így nézhetetlen. Nem tetszett.

Sokat akar a szarka,de nem bírja a farka....Na erre a mozira ez tutira jellemző.Kicsit sok,és ezért ad nagyon keveset.Mikor megnéztem,azon gondolkoztam,elméletileg,miről is szólt?Átlagos,de sokkal jobb is lehetett volna.

2017.12.23 Deku

Nekem személy szerint bejött ez a fajta film történet is. Nem unatkoztam egy percet sem. Igazán tetszetős kis film darab volt. El lett találva benne minden, pár apróbb kis hiba talán akadt, de ez nekem nem tűnt fel mivel nagyon jól elszórakoztatott.

2018.07.09 Berto49

Nekem ez túlságosan sok volt! Mire is számítottam!? Hiszen ez egy akciófilm, a „Mariachi-trilógia” része, az „El Mariachi=A zenész” és a „Desperado” folytatása. Teletömték nézőcsalogató sztárokkal, meg 99 halottal. Rengeteg karakter, hirtelen megjele... Több

2019.05.05 Norbert93

A Mariachi filmek csúcsa

A Mariachi franchise és Rodrigurez munkásságának egyik ékköve és legerősebb darabja. Nagyon kemény, tökös mexikói mészáros film. Rodrigurez stílusa nagyon idealizált és szatirikusan túltolt, ami ebben a filmben ütközik ki legalább. Johhny Depp karaktere szintén kiválóra sikerült, sokat hozzátesz ehhez az amúgy is erős filmhez.

2020.01.04 uniterra

Egyszeruen gyenge, komedianak nem jo, parodianak gyenge. Untam mar 10 perc utan. Aztan abba is hagytam.

2016.10.15 hell.l

Szerintem nagyon jó folytatása a Desperadonak. Lassabb ugyan, de a zárórésze ezeknek a filmeknek. Nagyon jól elkészítették az egyes jeleneteket, mint például a kocsmai lövöldözőset, valamint a film vége fele nagyon jó lett. Emellett a sminkmesterek igen jó munkát végeztek.

2015.02.15 airbus

Ezek az arcok keményebbek mint a Batman, vagány veszkócsizmában zúznak és megtaposnak minden patkányt. A csúcs a filmben, amikor előkapják a betyár mordályokat a gitártokból, aztán mindenkinek úgy elhúzzák a nótáját, hogy romba dől a város. A film, m... Több

2015.12.19 Keiichi Tsuchiya

Tipikusan az az akciófilm, amikor bedobják az ürgét a bárpult mögé, mire az felrobban. Minden egy kicsit sok ebben a filmben, a jelmez, az arcok, a csend, a close-up. Aztán van ami nagyon sok, például a vér, a fegyver és lövöldözés. Mégis, ettől az, ami, ettől Rodriguez és ettől a Volt egyszer egy Mexikó.