X-Men: Apokalipszis

X-Men: Apocalypse

2016.11.03 Tibor1114

Az X-Men sorozat talán legjobban elkészített része.Minden egyes jelenet nagyon el van találva nagyon látványos sok sok poénnal csavarral és nagyon tetszett hogy megint derültek ki kapcsolatok a filmek között. Egész estés mozi az egész családnak. Csak ajánlani tudom.

2017.07.17 miklosvaridori

Nagyon tetszett Jennifer Lawrence színészi játéka. Pörgős, nívós akció, fantasztikus jelenetekkel, látvánnyal, sci-fi kockákkal... Ajánlom mindenkinek a filmet.

2016.06.26 portal91

A Kezdetek után az X-Men széria legalja ez a film. Nagyon el van kapkodva, nincs rendes sztorija, béna ellenfél és nagyon nem ide illő fiatal színészek ez jellemzi ezt az X-Men filmet.

2016.06.11 Mulds

Sajnos itt most nem nagyon dicsérhetem a filmet mivel nem jött be. Azt hittem már volt dolgom mindenfélével, de ez tudott újat mutatni. Sajnos negatív értelemben. Nem jött be.

2020.03.06 Robert Langdon

Tökéletes

Ez a film az X-men csúcsa. Általában az első rész a legjobb, és visszafelé fejlődik. Itt nem. Az első a leggyengébb és egyre jobb lesz a sztori. Szerintem ez a leglátványosabb képregényfilm, amit csináltak. Akárhányszor megnézem, mindig találok benne újat.

2017.02.23 időjós

Nem volt ez rossz, de elég nagy katyvasz lett belőle a végére. Kicsit nekem csapongó, időben-térben-történetben ugrál össze-vissza. Látványosnak viszont látványos.

2017.10.03 Garfbob10

Élvezhető volt... de nem az igazi. A látványt nagyon a csúcsra járatták, és sajnos a történet sínylette ezt meg, ami eléggé hullámzó volt. A színészek továbbra is rendben vanna, Higanyszál még az előzőnél is jobb jelenetet kapott, Logan kameója se vo... Több

2016.06.24 laci044

Igazság szerint az Eljövendő Múlt Napjai után én nagyon vártam ezt a filmet. Az első előzetesek meg is győztek, hogy nem kell aggódjak, de aztán a kritikai visszhang már nem volt olyan erős. Sajnos csalódnom kellett. A trailerben látott látványos akc... Több

2016.05.25 papaja

Szórakoztató, rendkívül látványos mozi lett az Apkalipszis de igazán markáns és kemény nemezissel, és remek hangulattal. Nálunk telitalálat volt.

2016.10.09 Wild-W

Kár, hogy a harmadik részre már csak a látvánnyal akarnak minket megfogni, a többi pedig... Szó se róla, szépen kitalálták ezt a filmet, és tény, hogy megvan a hatása, de eközben az egész valahogy az üresség érzését keltette bennem. Okés, és most akk... Több

2016.11.22 szabi17

Kicsit csalódott vagyok a film után, mert a széria eddigi összes darabját nagyon szeretem, de sajnos az Apokalipszis nem tudott olyan hatást kiváltani mint a többi. Pedig Bryan Singer kéznyoma egyértelműen látszik és igen merészen egy sokkal visszafo... Több

2019.07.07 atombence

Harc a végsőkig - második rész

A reboot folytatása, normálisan. Ez a reboot betervezett második része az egy évvel ezelőtti 3. után.

2016.06.23 n_beni93

Nem rossz-nem rossz. De valami hiányzott belőle, de ezt nem tudom magamban feloldani de valami nagyon azonban öröm volt nézni az új karaktereket és király volt az h mutánsok voltak az ókorban. Korokon átívelés ez nagyon menő

2016.06.12 klaudia4469

Többre számítottam...nagy csalódás volt, pedig nagyon vártam. Az előző részek nagyon jóra sikeredtek, ez az egyik a 3 szuperhősös filmből, amit szeretek, sajnos ezt a részét nem sikerült jóra elkészíteni