A Konyhafőnök VIP

Videók

2021.11.19 Péter Fazekas Nézhetetlen

Elég gyenge.

2017.04.11 indingo

Pár hét már lement a műsorból. vegyesek az érzéseim. Vannak nagyon bénák, de ez ugye a zsűri nem mondhatja ki. Vannak egész ügyesek is. Szabó Győző hisztijétől rosszul voltam.

2017.10.17 Szilonka

Az első évad tetszett. Jó volt kicsit a másik oldalukról is megismeri a közszereplőket. A második évad egyelőre kicsit unalmas és a sztárocskák sem túl izgalmasak.

2017.10.21 Bazzzsi

A feléről azt sem tudom, hogy ki. Itt azért jóval kedvesebb és elnézőbb a zsűri, mint ahol hétköznapi emberek szerepeltnek. Zömében erősen hobbiszakácsok a versenyzők, elvétve van egy-két ügyesebb.

2018.04.14 TomÁcs

Kellenek az ilyen műsorok, hogy kicsit más szemszögből is lássuk a színészeket, énekeseket. Kicsit azért kivételezik velük a zsűri, nincs a szőrős szívűség, mint a hétköznapi embereknél.

2018.11.16 VvV

Ha nincs más a TV-ben meg lehet nézni, legalább nem káromkodnak és vetkőznek benne.

2017.07.27 Lonka

Picit jó volt más oldalukról is megismeri hazánk ismert és kevésbé ismert arcait. Volt aki sokkal szimpibb volt, mint amit gondolt róla az ember. Valakinél úgy éreztem hogy eléggé elfogulatlan a zsűri.

2017.12.09 Greeta

Érdekes műsor. Más oldalukat is megismerhetjük a közszereplőknek. Örülök, hogy az utóbbi évadot nem a pökhendi, elszállt Anger Zsolt nyerte meg, bár én Gergőnek szurkoltam.

2019.03.28 Timcsi

Az évadok színvonala az évek alatt nem romlott, sok jó feladat van benne és egyre nagyobb neveket sikerül megnyerni a műsornak.

2019.04.24 petraszab

Én mindig szerettem az olyan műsorokat, ahol egy kicsit más oldalát is megmutathatja egy ismert ember. Aki korábban nem volt szimpatikus, az lesz, és fordítva. Maga a műsor érdekes, és jó feladatok vannak benne.

2020.09.26 belavagyok

Jók az olyan műsorok, ahol kicsit más oldalukat is megmutathatják az emberek. ez is egy ilyen. Azt nem kedvelem benne, hogy vannak olyanok akiket borzasztóan nyomatnak. Mintha aláírták volna a szerződéssel, hogy nekik bizony az első 5ben benne kell lenniük.