
Vélemények (1)
Írj véleményt
Ára van
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A történetetek 3-szor futottam neki. Nem mondanám, hogy sekélyes. Inkább nem a mai fiataloknak szól. Van benne minden, amit a hagyomány a bosziknak tulajdonított. Gondolom, némileg utánajártak a témának. Ára van a varázslatnak. Összességeben tetszet... Több