Videók

Veer Kapoor (Fardeen Khan) egy küszködő zenész, aki azt reméli, hogy egy nap a rockegyüttese híres lesz. Állandóan anyagi problémákkal küzd, az egyetlen bevétele a havi zsebpénze, amelyet jómódú féltestvére Dharam Kapoor (Sanjay Dutt) küld neki. Veer azt hazudja Dharamnak, hogy… Több

Rendező: Rohit Shetty
Ország: India
Premier: 2009.10.16.

2016.11.18 e-batta

Aranyos film volt, de nem egy nagy durranás. Igazság szerint nem nagyon volt olyan jelenet, amin nagyon-nagyon elnevettem volna magam. A legtöbb poén üres volt, elpufogtatott frázis. A Golmaal 3 fél gárdája megjelent, ami nem lett volna baj, ha vicces lett volna. Persze, az is lehet, hogy nekem nem volt hangulatom az egészhez.

A film összbevétele 96 054 dollár volt (imdb.com).

A film lazán alapul a Pati Sagle Uchapati című marathi komédiára, a Right Bed Wrong Husband című angol vígjátékra, és két tamil filmre, a Veetukku Veedura és a Vishwanathan Ramamoorthyra.Szerző: e-batta

Sanjay Dutt karaktere Dharam, míg Fardeen Khan karaktere Veer, amely utalás az 1977-es klasszikus filmsikerre, a Dharam Veer-re.Szerző: e-batta

Mallika Sherawatot és Tabut is megkeresték az afrikai hölgy, Sanjay Dutt ellenfelének szerepével, de amikor mindketten visszautasították, Bipasha Basut kérték meg, aki így kettős szerepet alakított.Szerző: e-batta

A filmben látható repülőtér valójában a Goában található Inox Multiplex, amit átalakítottak a forgatásra.Szerző: e-batta