Videók

Deva okos fiatalember, akinek az anyja azt akarja, hogy kormányzati tisztviselő legyen. Ő viszont egy csempészcsoportnak a tagja, melyet Arumuga Dass vezet, aki gyerekkora óta a mentora. Minden flottul halad a maga útján, amíg meg nem jelenik a rivális Kamalesh, aki megpróbálja… Több

Rendező: K. V. Anand
Ország: India
Premier: 2009.04.03.

2016.11.20 e-batta

Nagyon bejön nekem Suriya, és most sem csalódtam, ez a filmje is nagyon ütős. Tetszett Prabhu Ganesan (Dass) játéka is, akit már említettem a Darlingnál, ott Prabhas apját alakította. Nagyszerű karakterszínész. És persze imádom Tamannah Bathiát is, i... Több

A Nenje Neje dal egyik jelenetében a kamera fejjel lefelé fordul és közeledik a főhős felé. Hogy kiküszöböljék a kamera és a daru árnyékát, és az erős szél miatt rángatózó kamerát, 29-szer kellett újraforgatni a felvételt.Szerző: e-batta

A Nenje Neje dal forgatásán 360 fokos szögben fordult meg a kamera, bemutatva Skeleton Coast különböző elemeit, a sivatagot, a tengert és a lenyugvó napot, ezért az operatőrnek folyamatosan állítania kellett az expozíción, hogy a szereplők természetes bőrszíne megmaradjon.Szerző: e-batta

Az Indián kívüli jeleneteket Namíbiában, Malajziában, Zanzibár szigetén és Dél-Afrikában forgatták.Szerző: e-batta

Suriya szerint a legkeményebb mutatvány (az autóst leszámítva a film végén) a szabad esés és futás, amikor fejjel üti le az ellenfelét. Drótok segítségével hajtották végre, és ez megsebezte a nyakát a váratlan ütközés miatt, amit a futás sebességétől kapott.Szerző: e-batta

A Kongóban felvett kaszkadőrjelenetet, amikor Suriya egy többemeletes épületről átugrik egy másikba, bezúzva az ablakot, a 2007-es The Bourne Ultimatum (A Bourne-ultimátum) című filmből vették át.Szerző: e-batta