
Vélemények (1)
Írj véleményt
Rég volt eksön
Egy klasszikus fostaliga. Sajnos nem lehet túl komoly kommentet írni róla mert nem hoz semmi olyat amitől az ember azt mondaná hogy megéri megnézni. Vannak régi stílusú akciófilmek amire hajlamos az ember magasabb pontot adni a nosztalgiafaktor miatt... Több