SAS: Vonatrablás a csatorna-alagútban (2021)

SAS: Red Notice

Ruby Rose
Sam Heughan

jfruzsi97   2021. 10. 14.

Egy alap, tipikus akció film. Egyszernézős lesz. Néhol számomra unalmas is volt.

4EverAlfa   2021. 08. 27.

Gagyi

Az elejétől kezdve gagyi akciójelenetek, egy alapból jó sztorit a film történetvezetése valahogy középszerűvé tett. A párbeszédek gépiesek, életszerűtlenek, színészi játék szinte senkinél nem jön át. A főgonoszt alakító színész és mindenes nő fogcsikorgatva dühöngi végig, a főszereplő pedig blazírt arccal kommandózza végig a sztorit, a végén egy hiteltelen, sírós jelenettel zárva. Nagyon nem tetszett a film.

BÉLA Nézhetetlen  2021. 08. 28.

HA-HA-HA

Micsoda mázlisták ezek a tálibok ott Afganisztánban, hogy ezeket nem vették be ellenük.

Sebes Gábor   2021. 08. 29.

Szépen belesimul

Végignéztem, hálisten a krimik többségével ellentétben nem félhomályban, pláne sötétségben zajlik, ahol fogalmad sincs, mi történik. Egyenletes B kategóriás akciós vonalvezetés, ennek megfelelő teljesítményt hozó színészek, több nem is volt benne. Manapság ezek mennek általában, sajnos, ideértve egyik kedvenc színészem, Liam Neeson utóbbi szerepléseit is. Ez van, ezt dobta gép. A Ruby Rose viszont jól néz ki, nem tudom, ma lehet-e ilyet mondani. Szerintem tehetséges is.

Zoltán383985   2021. 09. 04.

Egyszernézős

Munkahelyen eltelt vele az idő. Egyszer meg lehet nézni. Elég sokáig futottak a végén, hogy még a hó is leesett.