96% 79 szavazat

Sorozat áttekintés

1. évad (2023) - 8 epizód

Hol nézheted

FILMINFÓ

Az Edo-korabeli Japánban egy kardforgató mester álruhában él, és bosszúra készül.

(szarka84)

Rendező: Jane Wu
Forgatókönyvíró: Michael Green, Amber Noizumi
Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier: 2023.11.03. | Netflix (2023.11.03.)

KULCSSZAVAK

2024.04.07 ww2003

Nem olyan rossz

Nem olyan rossz, de nem is annyira jó. Egy idő után fárasztó, hogy a csajszi mindenkit lever.

2024.04.05 kabel

Vér és lélek

Ez a sorozat fantasztikus, a Blue Eye Samurai a hős útja modell tökéletes változata, ahol katarzis, bosszú, látvány, történelem és harc olyan fúziót alkot, melyről nem tudtam levenni a szememet. Minden epizód, minden harc előre visz minket, és mindez... Teljes kritika

2023.12.02 Victorine

Mindamellett, hogy egyedülálló grafikai élményt nyújt, a sztori is rendkívül átgondolt. Komoly témákat boncolgat (kitaszítottság, szégyen, bosszú, árulás, kitartás, szeretet, barátság), nem csupán eszement mészárlást láthatunk (bár meg kell hagyni, i... Több

2023.11.26 Rics

Nem vagyok valami anime párti, de ezzel feltették a lécet rendesen. Történet is önmagában nagyon jó és a jelenetek, nem igazán mondhatom, hogy unalmasak lennénk.

2023.12.21 Eastern79

Véres mese

Az animék között is kuriózumnak számít virtuóz vizuális megoldásaival, mindamellett rendkívül hangulatos, a történet remek, a párbeszédek nem különben, az akciójelenetek pedig az élőszereplős filmeket is megszégyenítik. Minden ízében tökéletes.

Értékelés: 8/10
(2024. 01. 09.)
Egyszerűen, nagyszerűen nagyszerű
A Netflix új animéje közel sem találja fel a szamuráj-viaszt, de minden téren annyira elképesztően jó, hogy szinte képes meggyőzni az ellenkezőjéről. Több