Castlevania - Démonkastély: Noktürn

Castlevania - Démonkastély: Noktürn

Castlevania: Nocturne

A sorozat 1792-ben, a francia forradalom idején játszódik, és Richter Belmont, a híres Belmont család leszármazottjának életét követi nyomon.

(szarka84)

Forgatókönyvíró: Clive Bradley
Premier: 2023.09.28. | Netflix (2023.10.30.)

1. évad (2023) - 8 epizód

KULCSSZAVAK

2023.10.12 JRD

3,5*

Számtalanszor mentem el az anime mellett, ugyanis nem vagyok az anime rajongója. Mégis miután belepillantottam, úgy éreztem, hogy érdemes lesz ezt megnézni. És nem is csalatkoztam. A rajzolása nagyon jó, szépen kidolgozottak a karakterek, a háttér az... Teljes kritika

2023.10.08 Victorine

Nagyon megörültem, amikor kiderült számomra, hogy létezik a sorozat valamelyest „folytatása”! Gyorsan végig is daráltam, ami viszonylag egyszerű volt, mert lekötött. Szerintem szuperül viszi tovább, az előző történetszálban jól bevált elemeket, várom a folytatást, eddig ígéretesnek tűnik!

2023.09.28 Batman

Méltó folytatása a franchise-nak, jó karakterekkel, csavaros sztorival. Mindenképpen ajánlom, ha szereted a Castlevania-t.

(2023. 10. 12.)
A Castlevania: Nocturne brutálisan jó folytatás, amely bát(h)or(y) új irányokba viszi világát
A Castlevania: Nocturne a szabadság, egyenlőség, testvériség jeligét járja körbe izgalmas új fordulatokkal és brutálisan jó animációval. Több