NA

Castlevania

Norbert93   2019. 04. 28.
A legjobb videojáték feldolgozás

Na végre! Régóta várok egy ilyen animációs filmre, mint ez. S szerintem sokan vártak ilyen nívójú game feldolgozásra is. A fő karakterek kémiája tökéletes, nagyon ütős csapatot hoztak össze; de ugyanez a részletesség és mélység megtalálható a gonosz félen is. Mindenkinek megvan a maga indítéka, háttere és motivációja. A harcok szemkápráztatók, egyedi kivitelezésűek és emlékezetesek.

szil0214   2017. 08. 19.

Az első évad (mindösszesen 4 rövidke rész) inkább csak bevezető, viszont annak nagyon jó. Volt azért egy kis hiányérzet bennem, igazán mutathattak volna egy kicsit Drakula és a lány egy évéből, hogy jobban átérezzük a veszteséget. Az utolsó epizód alapján egyébként izgalmas folytatásra számítok.