Zeusz vére

Zeusz vére

Blood of Zeus

1. évad (2020) - 8 epizód

A görög mitológiából táplálkozó anime történetében egy közember, Hérón rádöbben, hogy ő valójában Zeusz fia, és az ő kezében van az emberiség, az istenek és a világ sorsa. Rátermettségét nemcsak az emberek, hanem az istenek között is bizonyítania kell, ha tényleg szembe akar szállni a… Több

Premier: 2020.10.27. | Netflix (2020.10.30.)

2021.02.13 dailyfilmsan

Nem vagyok nagy anime rajongó, viszont a görög mitológiát szeretem. Na ez a sorozat egyikhez sincs túl közel, mégsincs tőlük elég távol sem. A mitológiai alapok megvannak benne, de nem hitelesek, mégis beszippant, az anime jegyeit pedig viseli a rajz... Több

2020.11.16 Kanyi

Kellemes csalódás volt számomra, nagyon szép az animációja, és nagyon lendületes a sztorija.

2020.10.29 JollyDzsé

Bár nem ez a sorozat dolgozza fel a leghűségesebb módon a görög mitológiát, azért elég izgalms ahhoz, hogy szeressük.

2020.10.28 Rajkó

Ha lehet, akkor ez a sztori fel tudja egy kicsit frissíteni a görög istenek amúgy is kalandos életét.

2020.10.30 Péter

Nem egy igazi mestermunka, de szép az animáció, és izgalmas a történet, ezért tutira leköt elejétől a végéig.

A görög mitológiában Zeusznak nincs Hérón nevű fia, a karaktert csak az anime kedvéért alkották meg, egyébként nem képezi az eredeti mitológia részét. Szerző: Varga_Júlia

(2020. 11. 16.)
Az ókori Görögországban az olimposzi istenek és a rosszarcú szörnyek összecsapnak – megint, a halandó emberek roppant nagy örömére. Zeusz vére sorozatkritika. Több