Maya és a három harcos

Maya és a három harcos

Maya and the Three

Egy bátor, harcos hercegnő különleges kalandra indul, amely során három legendás harcost kell összegyűjtenie, hogy megmentsék az istenek és az emberiség világát.

(Hupka Adrián)

Ország: Mexikó
Premier: 2021 | Netflix (2021.10.23.)

2023.12.31 Robinson76

Maya, a harcos hercegnő

Maya, a latin-amerikai hercegnő egy hosszú küldetésre indul, hogy megtalálja a három legendás harcost, akik segíthetnek neki egyesíteni a birodalmat és megmenteni az istenek és az emberek világát. Egy igazi kincs ez a kis eposz, mely a latin-amerikai mítoszok világából építkezik. Ez a sorozat meg tudta tölteni értékes tartalommal mind a 9 részt. Mindezt pedig igen látványosan és néhol viccesen teszi, elegyítve a remek látványvilágát, a meseszerű kalandos hőstörténettel. Maga a tálalás főleg a szériák tekintetében kifejezetten igényes és mutatós, az akciók pedig legtöbbször kreatívok és jól megkoreografáltak. Ugyan a témája nem, de a megvalósítás mindenképp családbarát, így aki teheti, az adjon neki egy esélyt, akár gyermekekkel is.

2022.06.08 Török389133

Elképesztő ez a sorozat, lenyűgözően meg van csinálva az egész, aranyos, hangulatos, kreatív, vicces és hihetetlenül látványos. Aki meg tudja nézni Dolby Visionnel, vagy legalább HDR-rel, annak le fog esni az álla a színektől és fényektől, soha nem láttam még semmit, amihez ekkora pluszt adott volna.

2021.10.25 pav

A sztori nagyon szép, viszont nagyon erőszakos gyermekeknek szerintem.

2021.08.24 Kiss

Remek sorozat az egész családnak, minden korosztály megtalálja benne azt, ami érdekli.

2021.01.26 ovejuna

Gyönyörű látványvilág, a karakterek dizájnja és személyisége mind egyedi és érdekes. Mindenkinek ajánlom, szerintem az egyik legjobb animációs sorozat jelenleg a netflixen.