Naruto: Shippûden (2007)

Naruto: Shippûden

Oliver.guy_   2020. 01. 02.

Ismét pörgős story, valamivel akció dúsabb mint az előző részek. Sok dologra fény kerül, sok minden értelmet nyer ezalatt a néhány száz rész alatt. Rengeteg új karaktert ismerhetünk meg. Az eddigieket kicsit feltuningolták, viszont megőrizték sajátos... több»

Deku   2017. 08. 21.

Gyönyörű volt minden téren grafikailag. A történet nagyon szerethető és értelmes. A karakterek könnyen kedvelhetőek voltak mindenkiben volt valami ami miatt kedvenccé vált.

beero88   2016. 01. 16.

Szép rajzolási technikával készült és igazán szórakoztató. Szerintem erősen hű maradt a sima Naruto-hoz és ugyanúgy szórakoztat. A különbség annyi, hogy míg a simában Naruto nagyon kölyök addig itt már érettebb és komolyabb kicsivel. Szeretem!

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remek animáció remek folytatás. A történetet jól továbbvezették és látszik a számítógépes grafikai megújulás is. Csak ajánlani tudom minden anime és rajzfilm rajongó számára.

Norbert93   2019. 03. 06.

A shounen animék egyik alapműve, saját generációjának királya, mint egykoron a Dragon Ball Z. Az új NAGY animék is próbálnak építeni a stílusára vagy utalni rá. Egyetlen negatívum az a rengeteg filler epizód, aminek csak az időhúzás és a pénzlehúzás volt az oka, de ettől függetlenül azok is nézhetőek voltak.

bgnz367   2017. 04. 19.

Gyönyörű a grafikája ennek az anime-nek. Ezen kívül méltó folytatása a Naruto-nak. Szerintem minden egyes rész egy gyöngyszem volt. Nem lehetett ezt a sorozatot nem szeretni.

hell.l   2016. 10. 15.

A legjobb animék közzé tartozik. Minden epizód részletesen ki van dolgozva, nagyon jól bemutatja a karakterfejlődéseket, szembesülhetünk az egyéni hibákkal, és hogy ezeket, hogyan is lehet jóvá tenni. A csapatmunka, összetartás első helyen áll a mondani valói között. Egyszerűen megunhatatlan.

A One Piece anime-ből Sanji neve majdnem Naruto lett.

(Archívum)

Kankuro amikor leveszi a fejfedőjét a haja hasonlít Naruto-éra.

(Archívum)

Sasuke szobájában a falon lógó tekercs teljesen különbözik az anime-ben a mangától.

(Archívum)

Mint kiderült Shikamaru IQ szintje bőven 200 felett van.

(Archívum)

Naruto kedvence ramen boltja az "Ichiraku" a valóságban is létezik.

(Archívum)

Choji apja is részt vesz abban a csapatban akik meg akarták ölni Naruto-t még a manga elején.

(Archívum)

A korai szakaszban Kakashi a "gozaru" kifejezéssel zárta volna a mondatait ami udvarias ámde régimódi kifejezés.

(Archívum)

A Homok csapatból mindenkinek van valami a hátán ami harc közben elengedhetetlen.

(Archívum)

A „Naruto” egy japán város neve is.

(beero88)

Naruto hangját egy nő kölcsönzi.

(beero88)