Deku   2017. 08. 21.

Ez az anime sorozat nagyon nagy kedvencem mind máig. Az animax tévé csatornán láttam először és többször is végig néztem. Nagyon szép a grafikája és ami nem mellékes, hogy humoros.

beero88   2016. 01. 17.

Sok nagy név van az anime világában én ezt is oda sorolnám mert igen csak kellemes a története. Annak ellenére, hogy már nem mai darab megállja a helyét, szép a grafika és lenyűgöző a történet.

bgnz367   2017. 04. 19.

Egy régi de annál is jobb anime. Többször láttam ezt is a tévében mégse sikerült ráunnom. Nagyszerűen van megrajzolva, izgalmas harc jelenetekkel tűzdelt sorozat.

Cptn Jinbe   2017. 06. 12.

A régebbi évjáratú animék közül ez az egyik nagy kedvencem. Nekem kicsikét hasonlít a Dragon Ball-ra de ez mégis jobban tetszik a mai napig. Vicces és pörgős sorozat.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Mivel anime rajongó vagyok ezt a sorozatot sem hagytam ki. Magyarországon ez a műfaj még gyerekcipőben van de ilyen alkotásokkal a népszerűsége hamar felfutott. Csak ajánlani tudom mert remek kikapcsolódás.