TeeRPaaK   2020. 01. 21.

imádat

Deku   2017. 08. 21.

Ez az anime sorozat nagyon nagy kedvencem mind máig. Az animax tévé csatornán láttam először és többször is végig néztem. Nagyon szép a grafikája és ami nem mellékes, hogy humoros.

Thibo84   2019. 02. 23.

Egy humoros és akciódús japán anime, főleg a tornát csíptem a legjobban, mikor Toguroék ellen küzdöttek meg. A karakterek közül Hiei a kedvencem és az ő fekete sárkánya, na meg a kissé szeleburdi Botan. De végül is, mindegyik karaktert lehet szeretni... több»

beero88   2016. 01. 17.

Sok nagy név van az anime világában én ezt is oda sorolnám mert igen csak kellemes a története. Annak ellenére, hogy már nem mai darab megállja a helyét, szép a grafika és lenyűgöző a történet.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Mivel anime rajongó vagyok ezt a sorozatot sem hagytam ki. Magyarországon ez a műfaj még gyerekcipőben van de ilyen alkotásokkal a népszerűsége hamar felfutott. Csak ajánlani tudom mert remek kikapcsolódás.

bgnz367   2017. 04. 19.

Egy régi de annál is jobb anime. Többször láttam ezt is a tévében mégse sikerült ráunnom. Nagyszerűen van megrajzolva, izgalmas harc jelenetekkel tűzdelt sorozat.

Zoer8993   2017. 05. 26.

A mai napig az egyik legjobb anime. Boldogan tekintek vissza rá mert sok szép elmék fűz hozzá. Remekül megrajzolták a korához képest és izgalmas de nem túl bonyolult történetet kapott.

A koreai szinkronban Genkai nevét Chi-Toongra változtatják.

(Thibo84)

Zeru nevének jelentése "erőáramlás".

(Thibo84)

A Fülöp-szigeteki szinkronban Koenma neve Jerichora változik.

(Thibo84)

Bui neve lefordítva "katonai hatalom".

(Thibo84)

Goki nevének jelentése "erős ogre".

(Thibo84)

A Gonzo név jelentése „Három hatóság”, míg a „Tarukane” jelentése „Csökkenő pénz”.

(Thibo84)

Roto nevének jelentése "vágás".

(Thibo84)

A sorozatot Japánban a Digital Site Corporation adta ki 28 DVD lemezen.

(Thibo84)

A sorozatot az Egyesült Államokban és Kanadában a FUNImation Entertainment 4 Blu-Ray lemezen adta ki 2011-ben.

(Thibo84)

A sorozatot a FUNImation Entertainment 32 DVD-n adta ki az USA-ban és Kanadában.