Szent György és a sárkány

Szent György és a sárkány

George and the Dragon

Visszatérvén Angliába, György észak felé veszi az útját, ahol állítólag jó termőföldek eladók. Ám tervébe közbeszól a véletlen: Edgar király lánya nyomtalanul eltűnik és a király csak akkor hajlandó a földről tárgyalni, ha György az, aki visszahozza a gyönyörű lányt.

(alexxx)

Patrick Swayze
Bill Treacher
Michael Clarke Duncan

2019.02.23 Norbert93

Tipikus B kategóriás fantasy, de azért mégis van benne a valami ami kicsit kiemeli a többi közül. Az alakítások néhol kifogásolhatóak és a CGI is gyenge, na de hát kevesebb lóvéból rosszabbra futja. Magam sem tudom megmagyarázni, hogy miért de kifejezetten tetszett.

2015.10.29 dubzsu

A történelmet és a mitológiát keveri a film fantasy elemekkel. Látványos, izgalmas, kalandos, de nincs sok mondanivalója. A szinészválogatás tetszett.

2017.08.01 achyles77

A sztori még egészen jó lenne és izgalmas, de a CGI annyira gagyi, hogy szinte fáj nézni. A legnagyobb probléma ezzel mégis az, hogy egyáltalán nem is kellett volna belerakni. Abszolút sejtelmes történet lehetett volna az egészből, ha nem akarnak lát... Több

2015.12.28 doobie

Éppenséggel nagyon izgalmas volt a film, de az alakítások annyira zavaróak voltak, hogy nem igazán tudtam magam önfeledten átadni a filmnek. Egy kicsit teátrálisra sikeredtek, így a karakterek is eléggé klisések voltak a számomra.