Deku   2017. 09. 24.

Nem találok jó szót rá de talán az a legkönnyebb, hogy nem tetszett. Ez pedig gyenge megfogalmazás ugyan de ez a kegyetlen igazság. Átlagos minden téren és ez kissé átcsap az unalomba is.

Bazzzsi   2017. 11. 03.

Noah Wyle a Vészhelyzet óta az egyik kedvencem, bár azóta sok szerepben nem látni. Tetszett a könyvtáros karaktere, ezzel a kicsit esetlen figurával és a sztori történelmi vonásai is tetszettek.

VvV   2018. 12. 28.

Igazi kincskeresős, kalandos történet. Tetszik a főhős esetlensége és sebezhetősége, végre nem egy adonis a főszereplő.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Érdekes és akciódús film. Meseszerű történet történelmi elemekkel és klasszikus gonosz-jó vonulattal. Nekem nagyon tetszett. És hogy a főszereplő pont a jó öreg "Carter doki" az csak hab a tortán.

Norbert93   2019. 07. 10.
Kisköltségvetésű Indiana Jones

Nem is igazán tudom eldönteni, hogy ez egy önálló kalandfilm vagy egyfajta Indiana Jones paródia, mindenesetre a film szerencsére nem veszi komolyan magát, így a két dilemmámat inkább összemossa és különös módon egy poénos kalandfilmet tesz le az asztalra, ami bár hemzseg a kliséktől, de mégis megmarad a kisfilm keretein belül és lehetőségéhez mérten elszórakoztatja az embert.

A Titkok könyvtára-széria első része.

Amikor Flynn és Nicole a dzsungelben sétálnak Flynn mond valamit, amire Nicole úgy válaszol, hogy érted ver a szívem (Be Still My Heart). Az Érted ver a szívem a Vészhelyzet című sorozat 6. évad 13. részének címe, amiben Noah Wyle-t megszúrják és majdnem belehal.

A jelenetben, amikor Flynn Nicole (Sonya Walger) személyiségéről ad leírást többek között azt is elmondja, hogy Nicole apja argentin származású, bár Nicole sosem tanult meg spanyolul. A valóságban Sonya Walger édesapja valóban argentin származású, és ellentétben a filmmel, Walger folyékonyan beszél spanyolul.