Titkok könyvtára - A Szent Lándzsa küldetés

The Librarian: Quest for the Spear

2021.01.30 Interfectorem Sabnock

Noah Whyle és Sonya Walger főszereplésével láthattunk egy erősen közepes akciófilmet. Kissé sablonos, bár néha bájos és megmosolyogtató, de semmi extra. Nem nagy durranás, olyan egyszernézős mozifilm.

2017.09.24 Deku

Nem találok jó szót rá de talán az a legkönnyebb, hogy nem tetszett. Ez pedig gyenge megfogalmazás ugyan de ez a kegyetlen igazság. Átlagos minden téren és ez kissé átcsap az unalomba is.

2019.05.31 Ms. Akárki

Érdekes és akciódús film. Meseszerű történet történelmi elemekkel és klasszikus gonosz-jó vonulattal. Nekem nagyon tetszett. És hogy a főszereplő pont a jó öreg "Carter doki" az csak hab a tortán.

2019.07.10 Norbert93

Kisköltségvetésű Indiana Jones

Nem is igazán tudom eldönteni, hogy ez egy önálló kalandfilm vagy egyfajta Indiana Jones paródia, mindenesetre a film szerencsére nem veszi komolyan magát, így a két dilemmámat inkább összemossa és különös módon egy poénos kalandfilmet tesz le az asztalra, ami bár hemzseg a kliséktől, de mégis megmarad a kisfilm keretein belül és lehetőségéhez mérten elszórakoztatja az embert.

2017.11.03 Bazzzsi

Noah Wyle a Vészhelyzet óta az egyik kedvencem, bár azóta sok szerepben nem látni. Tetszett a könyvtáros karaktere, ezzel a kicsit esetlen figurával és a sztori történelmi vonásai is tetszettek.

2018.12.28 VvV

Igazi kincskeresős, kalandos történet. Tetszik a főhős esetlensége és sebezhetősége, végre nem egy adonis a főszereplő.

2019.05.07 petraszab

Kalandfilm, de nem eléggé kalandos. A látványa elcsépelt és a története is kiszámítható.

2019.01.14 szabomarc

Nagyon jó kalandfilmek ezek, nekem nagyon tetszettek kisebbként is és felnőtt koromban is. Ajánlom őket mindenkinek, nagyon pörgősek, nagyon izgalmasak.

2016.02.15 doroffee

Lehet, jobban tetszett volna a film, ha nem láttam volna egy másik részt a sorozatból, de egymás után baromi unalmas volt a kettő, mert kb. ugyanazt láttam, csak más körítéssel. Ugyanaz a típusú nő, ugyanazok a poénok, ugyanolyan típusú küldetés... amúgy izgalmasnak izgalmas.

2016.05.20 ifjJanóGyörgy

Szeretem ezt a filmet. Izgalmas történet. A szereposztás is szuper. Talán csak az a túljátszott, műbunyó nem kellett volna a két "kemény" csajjal, a film végére.

2015.02.13 vevyy

A történet véleményem szerint fantasztikusan jóra sikerült. Nagyon tetszik benne, hogy mozgalmas, izgalmas az elejétől a végéig. Noah Wyle tökéletesen alakítja Flynn-t. Mintha rá öntötték volna a szerepet. Már nézem a film után készült sorozatot is, nem csalódtam benne. 5 csillag :)

2016.09.24 szisziszabo

Jó kis film, és többször nézhető. Sokszor láttam már, és bár már a könyökömön jön ki, nekem tetszik. Jó a humora és a szereplők is ügyssek. Ajánlom mkndenkinek