Kivérző szerelem

Kivérző szerelem

Love Lies Bleeding

Lou, a visszahúzódó tornatanárnő első találkozásukkor azonnal beleszeret Jackie-be, a Vegasba tartó ambiciózus testépítőbe. Intenzív románcuk veszélybe kerül, amikor szembekerülnek a várost sakkban tartó alvilági figurával aki történetesen Lou apja. A Kivérző szerelem egy meghökkentő,… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2024.07.18.
Forgalmazó: MoziNet

2024.03.29 Gyula

Kristen Stewart és Katy O'Brian párosa egyszerűen hihetetlenül jól működik a filmben, de aki nálam a pálmát vitte, az egyértelműen Ed Harris. Szerintem piszkosul jó karaktert hozott!

2024.03.22 eliasgyorgy

Oké, ilyen filmre szerintem már régóta szükségünk volt. Hihetetlenül egyedi akciófilm egy nem mindennapi sztorival.

Kristen Stewart és Jena Malone korábban az Út a vadonba (2007) című filmben is szerepeltek együtt.Szerző: csd

A film premierjét a 2024-es Sundance Filmfesztiválon álló taps fogadta.Szerző: csd

Katy O'Brian a közösségi médián keresztül értesült a szerepéről, amikor egy rajongója elküldött neki egy posztot, amelyben egy queer testépítőt kerestek.Szerző: csd

A forgatás 2022. június és augusztus között zajlott az új-mexikói Albuquerque-ben.Szerző: csd

A film tesztvetítése 2023 februárjában kezdődött. Egy beszámoló szerint a New York-i vetítésen a közönség soraiban „zsigeri reakciókat” váltottak ki a véres jelenetek.Szerző: csd