Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Az utazó (2010)

The Tourist

Csillagpor   2018. 10. 05.

Nekem sajnos nagyon lassú és vontatott volt. Pedig sokat vártam a filmtől főleg a színészgárda miatt. Johhny Depp is eléggé alulmúlta magát. A táj persze gyönyörű és a vágás is kifejezetten jó, de kevéske történettel nem lehet nagy volumenű élvezhető filmet csinálni...szerintem.

indingo   2018. 01. 06.

Ahogy a film csordogált az tetszett. Után elkezdtem gondolkodni, hogy mi értelme is volt ennek a kis színjátéknak? Alexander (Depp) arca lelepleződött és még a pénz is visszaadta.

Deku   2017. 12. 23.

Ez tipikusan középszerű film lett és ez nekem kifejezetten tetszett. Nem volt gond vele. Nem lett túl kiemelkedő film. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is.

MP170506   2016. 11. 23.

Nagyon szeretem ezt a filmet. Fordulatos, akció dús, izgalmas történet, amit a színészek kiváló alakítása csak tetőz. Szerintem Johnny Deep ismét megmutatta tehetségét és Jolie-r se lehet panaszunk.

andor50   2015. 02. 26.

Sok mindenkinek nem tetszett, de szerintem nagyon kellemes filmecske. Kikapcsolódásnak remek, főleg két szerethető főszereplővel. Engem megfogott

hsanya182   2017. 03. 08.

Nem valami izgalmas film, inkább aki a romantikus filmeket szereti annak egy jobbféle kalandfilm, miközbe romantika, elegáns szerepek és csodálatos Velencében gyönyörködhetünk. Egynek elmegy.

XETH   2018. 04. 01.

Kellemes kis délutáni film. Nem volt rossz, de nem is mondanám "aztarohadtdejóvolt" filmnek sem. Ez talán azért is elmondható, mert megjelenése után 8 évvel néztem meg, és nyolc év alatt jócskán megedzettem a fantáziámat és emeltem az ingerküszöbömet... több»

Paul Bettany Az utazó miatt utasította vissza a később 4 Oscar-díjat elnyerő A király beszéde (2010) főszerepét. Később beismerte, hogy ezzel élete legnagyobb hibáját követte el.

Franket eredetileg Tom Cruise játszotta volna, őt azonban tisztázatlan okokból Sam Worthingtonra cserélték le. A színész és a film készítői közti nézeteltérés miatt végül Johnny Depp kapta meg a szerepet.

Elise szerepét eredetileg Charlize Theron játszotta volna.

Angelina Jolie a Vogue magazinnak elmondta, hogy csak azért vállalta el a szerepet, mert tudta, hogy a forgatás mindössze néhány hétig fog tartani, ráadásul Velencében.

Angelina Jolie 12 különleges estélyi ruhában tűnt fel a filmben.