Advertisement

Sherlock Holmes: Árnyjáték (2011)

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

bettina50   2019. 10. 20.

Végignéztem. Van egyfajta hangulata,a jelmezek díszletek ,színészi alakítások kiváló. Valamiért nálam azonban csak közepes.

Deku   2017. 07. 24.

Amikor először láttam azonnal oda voltam érte mert mindent megadott amire vágytam. Folytatta az első rész kiváló hangulatát és humorát. A színészek feledhetetelenek bármikor újra nézném.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 20.

Ritchie filmje itt is nagyot szól... Sherlock továbbra is egy szerethető őrült, és persze Watson továbbra is csak a háttérből csetlik botlik, de mindezt zseniálisan!!! Fantasztikusak a lassítások, látszik mennyi munkát fektettek bele a színészek, és ... több»

Yosihiro   2017. 12. 13.

Micsoda folytatás az első részhez képest. Kiváló hang kép effektek igazi mozi. Ezt látni kell. Mindenkinek ajánlom

7ETEDIK   2019. 06. 19.

Annó még moziban láttam és egyből megfogott. Nem csak azért, mert sokkal jobb mint az első, vagy azért mert Ritchie stílusa átitatja a filmet,(ez az erdő bombázásában csúcsosodik egyébként ki)hanem mert kényes témákat is mer feszegetni. Itt van a ház... több»

Szilonka   2019. 07. 30.

Szerintem még jobb lett, mint az első rész, sokkal több meglepetés van benne és a humora is jobb.

Norbert93   2019. 04. 27.

Szerencsére maradt a színvonal, maradt a minimális steampunk beütés, és kiváló időzítéssel változnak a helyszínek is. Az új karakterek egytől-egyig kiválók, és Sherlock Holmes ismételten betegesen furcsa & zseniális.

Stephen Fry és Jared Harris egy napon ünnepli születésnapját.

A film bevétele kis híján 545 millió dollár volt, és ezzel 2011 12. legnagyobb bevételű mozija lett.

A film 125 millió dollárból készült el.

Elkészítettek egy lemezt, mely a kísérőzenét tartalmazta, és a lemez bevételének egy részét felajánlották a romák megsegítésére.

A tengeri résznél látható hajó egy valódi gőzhajó, ami Írországban rendszeresen közlekedik.