A holnap markában (1997)

Tomorrow Never Dies

Filmelemző   2018. 05. 08.

Minden idők harmadik legjobb James Bond filmje az Aranyszem és a Magányos ügynök után. Teri Hatcher itt még fénykorában látható és az egyik legszebb Bond girl. Nagyon jó a sztori is: a nagyhatalmakat önös érdekből összeugrasztó média-mogul leleplezése. Látványosak az akciól, Brosnan az elegánsan sportos és stílusos brit ügynök megformálója. Értékelésem: 8 / 10 pont.

Yosihiro   2016. 05. 19.

Én lehúztam ezt a Bond filmet mert hiába a remek akció jelenetek a történet gyenge és a szereplők sem alakítanak maradandót ezen kellett volna finomítani. Üdv Yosi

Scramananga   2016. 09. 17.

Az átlagnál jobb. Nincs benne igazán maradandó jelenet, alakítás, vagy bármilyen különleges dolog, mégis egy jó film. Aktuális a témája, a szereplők, és a karakterek jól vannak kitalálva. A zene is testszett nekem, viszont a Bond-lány, egyáltalán nem volt különleges. Ugyanez vonatkozik a hencmanre, aki egy sablongonosz. Ennek ellenére érdemes megnézni, nekem bejött.

Terminátor6   2018. 03. 11.

Méltó darabja James Bond küldetéseinek. Sikerült egy kis társadalomkritikát is becsempészni a hatalmas akcióorgia mögé.A másik nagy pozitívum, hogy ismét sikerült egy remek ellenfelet találni Bondnak, mégpedig Jonathan Pryce személyében. Az akciók tényleg látványosak, indokolják a 110 millió dolláros költségvetést, itt külön kiemelném a Bmw-s üldözést, ami az egyik legjobb Bond akciójelenet számomra. Nem hittem volna, hogy a média hataloméhségét egy James Bond film fogja bemutatni, de nagyon örültem, hogy végre némi mondanivalót is kaptunk. A színészekre sem lehet panasz, mindenki tudja a dolgát a filmben. Bond rajongóknak ajánlott a megtekintés. 7/10

film kedvelő   2016. 12. 25.

A második legjobb Pierce Brosnanas. Tipikus James Bondos film, de mégis kiemelkedik mind közül. Nagyon feszült állapotba hozza az embert és amiben különbözik jelentősen a többitől az, hogy el is gondolkodtatja az embert.

Desmond Llewelyn
Michelle Yeoh

Roger Spottiswoode egyetlen James Bond-film rendezése.

Roger Ebert, a Chicago Sun-Times kritikusa 3 csillagot adott rá a maximális 4-ből.

PlayStation videojáték formájában is megjelent a történet.