Die Hard - Az élet mindig drága

hazger

Samuel L. Jackson
Samuel L. Jackson
Bruce Willis

A New York-i zsaru, John McClane (Bruce Willis) élete cseppet sem mondható könnyűnek. Kitartása és leleményessége azonban eddig mindig átsegítette őt a legveszélyesebb helyzeteken is. Ezúttal azonban egy eddig nem látott akadállyal kell megküzdenie: Simon a bosszúvágytól fűtött… Több

Forgatókönyvíró: Roderick Thorp
Premier (HU): 1995.08.10. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2024.02.09 Schumy1

Számomra a legjobb rész. Minden klappolt, itt végre visszatértek a gyökerekhez, és meg tudták ugrani.

2018.01.21 mamiéstöti2

Néhány összehasonlításban még az első résznél is jobban sikerült. Három szuper színész és a jól ismert Simon mondja játék.

Nem rossz,és nekem bejön Irons játéka,tökéletes a keletnémet volt hírszerző,most főgonosz szerepére. Willis természetesen koszos,másnapos,és véres. Ami a lényeg,megint megmenti,amit meg kell,megöl,akit meg kell! Ő már csak ilyen!

2015.02.06 Yosihiro

Die Hard sorozat nem a legjobb része szerintem . Az ETALON talán a 2. rész . Ebben a részben kicsit túllőtek a dolgokon és nem sikerült úgy forgatókönyvet írni, hogy ne essenek hibába. Ettől függetlenül nézhető film pár jó beszólással és némi akcióval fűszerezve. Üdv Yosi

2022.07.01 BRANTON

Simon mondja

A második epizódot megnézve, csalódottan keltem fel a fotelemből. Hiszen nem volt túl sok pozitívuma, csupán egy újramelegített első rész volt. A harmadik részre visszatért az első részt rendező John McTiernan, akivel ismételten nagyon jól jártunk. ... Teljes kritika

A film az USA-ban 100, világszerte pedig 266 millió dollárt termelt.Szerző: HE7EDIK

A film eredetileg egy hajón játszódott volna, de ezt az alkotók elvetették.Szerző: HE7EDIK

Laurence Fishburne visszautasította Zeusz szerepét.Szerző: HE7EDIK

Sean Connery visszautasította Simon szerepét.Szerző: HE7EDIK