Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Die Hard - Az élet mindig drága (1995)

Die Hard with a Vengeance

Samuel L. Jackson
Samuel L. Jackson
Bruce Willis

PadmeAmidala   2021. 05. 01.

Szerintem ez a legjobb rész (a legutóbbi kettőt még nem láttam), Samuel L. Jackson és Bruce Willis jó páros, sok poén van a filmben, és nekem jobban bejön ez a nappali városi dolog, mint az első kettőben a sötét, karácsonyi hangulat. 9/10

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Néhány összehasonlításban még az első résznél is jobban sikerült. Három szuper színész és a jól ismert Simon mondja játék.

Deku   2017. 07. 11.

Én úgy vagyok ezzel, hogy mindegyik része értékes és szórakoztató. Még mindig pörög és ütős párbeszédekkel van tarkítva. Ami nagyon lényeges, hogy nem mentes a humortól.

Thibo84   2019. 04. 17.

Nagy váltás az előző részekhez képest, hisz amíg az előző kettőben egy adott helyre fókuszál a történet, addig itt egy város utcáit kell átszelni keresztül-kasul. De a két főszereplő jól összecsiszolódik már a kezdetektől fogva, és ez üdítően hat a f... több»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 28.

Nem rossz,és nekem bejön Irons játéka,tökéletes a keletnémet volt hírszerző,most főgonosz szerepére. Willis természetesen koszos,másnapos,és véres. Ami a lényeg,megint megmenti,amit meg kell,megöl,akit meg kell! Ő már csak ilyen!

Yosihiro   2015. 02. 06.

Die Hard sorozat nem a legjobb része szerintem . Az ETALON talán a 2. rész . Ebben a részben kicsit túllőtek a dolgokon és nem sikerült úgy forgatókönyvet írni, hogy ne essenek hibába. Ettől függetlenül nézhető film pár jó beszólással és némi akcióval fűszerezve. Üdv Yosi

MP170506   2019. 05. 30.

Véleményem szerint ez lehet a leggyengébb rész, túlságosan elmentek a robbantgatás felé, ami nem illik a filmhez. Nekem Samuel L. Jackson annyira nem jött be, elég lett volna az is, ha McClane egydül akciózik. Bruce Willis itt remekül játszik, nagyon jó a szövege és Jeremy Irons is jót alakít.

A film az USA-ban 100, világszerte pedig 266 millió dollárt termelt.

(7ETEDIK )

A film eredetileg egy hajón játszódott volna, de ezt az alkotók elvetették.

(7ETEDIK )

Laurence Fishburne visszautasította Zeusz szerepét.

(7ETEDIK )

Sean Connery visszautasította Simon szerepét.

(7ETEDIK )

A film R korhatár besorolást kapott.