Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Mission: Impossible - Titkos nemzet (2015)

Mission: Impossible - Rogue Nation

Alec Baldwin
Ving Rhames
Jeremy Renner
Jeremy Renner

Máki   2021. 04. 27.

Hát... gyenge. Rém gyenge.

dulkap   2016. 01. 06.

Igazából azt hozta a film amit vártam, korrektebb akciójelenetek, de semmi plusz. Azért a legtöbb akciófilmnél lehet tudni a végét, kérdés, hogy az odavezető utat mennyire tudják ennek ellenére izgalmasan tálalni, mert a látvány gyakran kevés egy töb... több»

Deku   2017. 07. 26.

Oltári nagy meglepetést okozott nekem ez a film sorozat, Tom Cruise meglehetősen jó színész erre a karakterre. Az összeset végig néztem ez se maradt ki szerintem egyik legjobb.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 04.

Kemény,pörgős akciófilm,minden a helyén van,durranások,robbanások,rohanás,lövöldözés,és minden,ami kell!A jók mindent tudnak,a gonoszok persze bénák.De akkor is kikapcsol.Nekem elég ennyi,mert látványosan,majdnem hitelesen teszi.

Filmelemző   2018. 03. 30.

Az eddig (2018 márciusáig) elkészült öt Mission Impossible film közül a második legjobb a Rogue Nation. (A legjobb egyébként a 2006-os harmadik epizód.) A Titkos Nemzet Chrisopher McQuarrie rendezésében fantáziadús, izgalmas és kiváló jelenetekkel te... több»

hsanya182   2015. 08. 21.

Vannak benne nagyon feszült és látványos elemek, igaz több akciójelenetre számítottam, de így is éredmes MOZIba megnézni! Az elméleti síkon lévő szál valahogy nem kötötte le a figyelmemet, nem tudtam vele azonosulni vagy nem volt elég hiteles! Összes... több»

7ETEDIK   2018. 07. 18.

Felnő a harmadik részhez, nem véletlen hogy McQuarrie rendezhette a hatodik részt is. A vízszéfes rész lélegzetelállító, akár csak a BMW rodeó, Rebbecca Ferguson pedig méltó partner Hunt számára. Már alig várom a folytatást.

A film összbevétele 682 714 267 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 256 435 792 forintot termelt.

A film magyar nyelvű verziójában motorbalesete miatt nem Rékasi Károly szinkronizálta Tom Cruise-t. 2002 óta ez volt a második alkalom, hogy más kölcsönözte a hangját a színésznek.

A csapat új taggal bővült Rebecca Ferguson személyében.

(7ETEDIK )

A filmben szereplő autók és motorok is BMW típusúak.

(7ETEDIK )

A premier előtt tíz nappal is még dolgoztak a készítők a filmen, szinte a legutolsó percig tartottak az utolsó simítások.

(TribeBubu)

Eredetileg 2014 decemberében lett volna a film premierje, de a vágás során kiderült, hogy néhány részlet még hiányzik vagy újra fel kell venni, ezért vissza kellett hívni a színészeket és újra fel kellett építeni számos komplex díszletet, így az utómunkálatok is csúsztak, emiatt csak 2015 júliusában került sor a film bemutatására.

(TribeBubu)

Az új Mission: Impossible film nemcsak meglepően feszült, de kellemesen régimódi is – az év második kötelező akciófilmje a Mad Max után. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

Az ötödik lehetetlen küldetéses mozi remek iramú, penge akciójeleneteket felvonultató, intelligens alkotás, amely csaknem a franchise eddigi legjobb darabját is felülmúlja. több»

Nem hittem volna, hogy a Fantom Protokoll után lehet még fokozni a dolgokat – hát lehetett. A Mission Impossible – Titkos nemzet nemcsak a nyár, de talán az évtized legjobb akciófilmje is: szellemes, ötletes, látványos és rendkívül szórakoztató az első perctől az utolsóig. több»