Mission: Impossible - Titkos nemzet

Vox.hu
2015/08/05

Értékelés: 8.5/10
Mission: Impossible – Titkos nemzet
Az utóbbi idők szuperhősös trendjeihez illeszkedve (hisz valójában a szuperkémek is azok) Ethan Hunt kitaszítva és magára maradva kénytelen szembeszállni egy árnyékbűnszervezettel. De mint tudjuk: azért vannak a jóbarátok, hogy a rég elvesztett álmot visszahozzák néked majd egy szép napon. Több

24.hu
2015/08/05

Az ötödik lehetetlen küldetéses mozi remek iramú, penge akciójeleneteket felvonultató, intelligens alkotás, amely csaknem a franchise eddigi legjobb darabját is felülmúlja. Több

Filmtekercs.hu

Ettől elszáll az agyad!
Nem hittem volna, hogy a Fantom Protokoll után lehet még fokozni a dolgokat – hát lehetett. A Mission Impossible – Titkos nemzet nemcsak a nyár, de talán az évtized legjobb akciófilmje is: szellemes, ötletes, látványos és rendkívül szórakoztató az első perctől az utolsóig. Több

Hetediksor.hu

Földön, vízen, levegőben
Újra itt van, újra itt van a nagy csapat, csapjad össze, csapjad össze…mert jól sikerült. Nem túl pörgős, klasszikusokat idéző, de friss darab, csavarokkal és végre igazi csapatmunkával. Több

Revizoronline.com

Hitchcock casablancában
Az új Mission: Impossible film nemcsak meglepően feszült, de kellemesen régimódi is – az év második kötelező akciófilmje a Mad Max után. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Filmtrailer.hu

A szegényember Bondja árnyékra vetődik
"Tom Cruise ezúttal egy árnyékszervezettel kezd szélmalomharcba, hogy aztán számtalan nyaktörő kaszkadőrmutatványt igénylő akcióorgia közepette a maga malmára hajtsa a vizet, s port szórjon a rá ferdén néző szemekbe és a Szindikátus óraműpontossággal ketyegő gépezetének fogaskerekei közé. Nem gondoltam volna, hogy a Dubai-i lógicsálás után növelni lehet a tétet, de Cruise-nak sikerült. Nem lennék meglepve, ha a 6. rész már az űrben játszódna. Vajon meddig bírja Hunt visszatartani a lélegzetét vákuumban? Talán hamarosan ez is kiderül. A szcientológia legyen vele!"

Kultúrpart.hu
2015/08/07

Értékelés: 8.5/10
Tom Gun
Ez már az ötödik rész, de Cruise, aki ebben a szériában valósítja meg extrémsportolós agyrémeit, sose fogja megunni. De mi se! Mozikban a nyár legkirályabb akciófilmje. Több

Smoking Barrels
2015/08/10

A Mission: Impossible széria sínen van, legközelebb is tutira elmegyünk megnézni az új részt, vagyis az alapvető célt elérték az alkotók. Nem csak életben tartották a franchise-t, de fel is pörgették a fordulatszámot, hozták az elvárt szintet. Több

jerrycomovie
2019/05/15

Mission: Impossible - Rouge Nation (2015)
Tom Cruise saját gyermekének tekinti a sorozatot. Olyannyira, hogy a második rész óta, amikor is mindenhol arról lehetett olvasni, hogy maga végezte el a film veszélyes sziklamászós jelenetét, azóta, mintha önmagát akarná felülmúlni a színész. Pedig, ez csak két dologból tevődik össze. Tom Cruise kisebbségi komplexusából és a kapuzárási pánikjából, mivel ötven felett, már egyre kevésbé a nedves bugyis fruskák kedvence, hanem az érett jaguároké. Írnám ezt, ha rosszindulatú lennék. Nem vagyok...nagyon, de így gondolom. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!