Filmek:
2020
2021

A sötét lovag: Felemelkedés

Deku   2017. 07. 18.

Christian Bale még mindig azt mondom, hogy az egyik legjobb választás volt Batman szerepére mert nagyon jól tudja hozni ezt a komor marcona figurát. A története is megkapó.

GedyPapa   2017. 03. 09.

Az előző rész nagyon magasra tette a lecet, de sikerült megugrani, igaz kicsit súrolta, de mégis átugrotta. Méltó befejezése ennek a kiváló sorozatnak. Az újonnan érkező szereplők is zseniálisan integrálódtak a sztoriba. Az utolsó jelenetet pedig azért szomorúsággal teli vidámsággal fogadtam, hiszen mégiscsak véget ért egy zseniális trilógia.

szaka123   2016. 01. 22.

A trilógia befejező része. Nolan tökéletesen zárta le Batman filmjeit. Nagyon jó színeszek, zene, és a záróképek is tökéletesek lettek! Összességében jobb, mint az első, de a Sötét lovagot nem tudja túlszárnyalni, akármennyire is közel kerül hozzá! :)

Edii   2015. 04. 20.

Hatalmas csalódás...a zene, a látványvilág arra azt mondom, hogy nagyon jó, de a történet katasztrofális, vontatott, unalmas, néhány jelenet szinte már paródia.

diumiu   2017. 09. 09.

Azt gondoltam, hogy a Sötét lovag mindent vitt, hogy annál jobbat nem tud létrehozni a rendező. Nálam nagyon nehéz a döntést meghozni azzal kapcsolatban hogy melyik rész a jobb: a befejező vagy a második. Hihetetlenül jó rész volt, nagyon jó lerázással, sok izgalommal, profizmussal. Nolan nálam abszolút favorit!!

Gary Oldman
Marion Cotillard
Michael Caine
Marion Cotillard
Matthew Modine
Tom Hardy

Stílusos, méltó befejezése a Nolan-Bale trilógiának, kötelező darab! több»

Összességében, A Sötét Lovag felemelkedés nagyon jó lett, mint Christopher Nolan film, de mint képregény adaptáció, hagy kívánni valót maga után. több»

Ezzel a filmmel Christopher Nolan lett a második rendező, aki az elejétől a végéig rendezett egy képregény-trilógiát (az első: Sam Raimi a Pókember-filmekkel).

(ArpiHajdu és Réci )

Anne Hathaway azt nyilatkozta, hogy karrierjéban ez volt a legmegterhelőbb alakítás fizikailag eddig.

(Bogi87 )

Anne Hathaway kaszkadőrmutatványokat tanult, így a filmben igen gyakran valóban ő hajtotta végre a mutatványokat.

(Bogi87 )