A sötét lovag: Felemelkedés

(The Dark Knight Rises)
A sötét lovag: Felemelkedés

GedyPapa  2017. 03. 09. 10:53

Az előző rész nagyon magasra tette a lecet, de sikerült megugrani, igaz kicsit súrolta, de mégis átugrotta. Méltó befejezése ennek a kiváló sorozatnak. Az újonnan érkező szereplők is zseniálisan integrálódtak a sztoriba. Az utolsó jelenetet pedig azért szomorúsággal teli vidámsággal fogadtam, hiszen mégiscsak véget ért egy zseniális trilógia.

szaka123  2016. 01. 22. 13:41

A trilógia befejező része. Nolan tökéletesen zárta le Batman filmjeit. Nagyon jó színeszek, zene, és a záróképek is tökéletesek lettek! Összességében jobb, mint az első, de a Sötét lovagot nem tudja túlszárnyalni, akármennyire is közel kerül hozzá! :)

Edii  2015. 04. 20. 12:52

Hatalmas csalódás...a zene, a látványvilág arra azt mondom, hogy nagyon jó, de a történet katasztrofális, vontatott, unalmas, néhány jelenet szinte már paródia.

Deku  2017. 07. 18. 22:49

Christian Bale még mindig azt mondom, hogy az egyik legjobb választás volt Batman szerepére mert nagyon jól tudja hozni ezt a komor marcona figurát. A története is megkapó.

Leilani  2016. 07. 24. 20:50

Nagyon jó lett ez a film, a trilógia remek befejezése. A színészi játék nagyszerű, benne van az egyik kedvenc színésznőm, Marion Cotillard. A hangulat ismét sötét, DC-s. Teli van váratlan fordulatokkal. Mindenkinek ajánlom.

Gary Oldman
Marion Cotillard
Michael Caine
Marion Cotillard
Matthew Modine
Smoking Barrels: A sötét lovag: Felemelkedés
Stílusos, méltó befejezése a Nolan-Bale trilógiának, kötelező darab!
A Cinemániás: Lángoszlop emelkedik!
Összességében, A Sötét Lovag felemelkedés nagyon jó lett, mint Christopher Nolan film, de mint képregény adaptáció, hagy kívánni valót maga után.

Ezzel a filmmel Christopher Nolan lett a második rendező, aki az elejétől a végéig rendezett egy képregény-trilógiát (az első: Sam Raimi a Pókember-filmekkel).

Anne Hathaway azt nyilatkozta, hogy karrierjéban ez volt a legmegterhelőbb alakítás fizikailag eddig.

Anne Hathaway kaszkadőrmutatványokat tanult, így a filmben igen gyakran valóban ő hajtotta végre a mutatványokat.