Egyiptom istenei

(Gods of Egypt)
Egyiptom istenei

indingo  2017. 04. 10. 12:52

A film látványa, maga az egyiptomi hangulat nagyon tetszett. A transzformersre hajazó istenek picit sokak voltak nekem. A történet nem volt újszerű, de meg lehetett nézni.

dulkap  2016. 08. 26. 20:17

Közel sem annyira rossz, mint az előzetes kritikák és vélemények sejtették. A világot nem váltja meg és valóban gyakran kilóg a CGI-lóláb, de ettől teljesen rendben a film. Látványos, pörgős és cseppet sem unalmas. Azért történelem órára ne ebből a filmből készüljünk fel, de egy kis agykikapcsolós popcorn mozinak megfelel.

Bogi87  2016. 05. 27. 16:08

Az egyiptom istenei című film a maga módján szórakoztatott és kikapcsolt 2 órán át.

HercegPeter  2016. 11. 27. 18:36

Nekem tetszett. Alapjáraton szeretem az ilyen filmeket és ennél még a látvány is rendben volt. Nem a legjobb a műfajában, de megállja a helyét. Nálam Geoffrey Rush egyébként is mindig pluszpont egy filmnél.

Orosz István Nézhetetlen  2016. 06. 29. 07:54

Ez borzalmas ez a film. Történetben látványban, hangulatban nagyon szegény. Előzetes alapján sokkal jobbra, számítottam moziban akartam megnézni de örülök hogy nem dobtam ki ezért egy jegynek az árát!

Elodie Yung
Movieaddicts: Egyiptom istenei
Moziba megnézni semmiképpen nem ajánlom, főleg a szörnyen keveset nyújtó 3D miatt sem. 5/10
Cinestar: Egyiptom istenei
Az egykoron vezetőnek hitt direktor főhőséhez hasonlóan elkényelmesedett és alul maradt a közönség kegyeiért folytatott harcban. 60/100
VOX: Egyiptom istenei
Nem folytatás, nem előzmény és nem is remake, de sokadik film az Egyiptom istenei, egy újabb az ókori mitológiákat kizsákmányoló hollywoodi látványfilmek közül. 50/100

A filmet nagyjából 140M $-ból forgatták le 2014 tavaszán, Ausztráliában.

Alex Proyas hét év után forgatott újra mozifilmet a 2009-es Képlet óta.

A rendező Alex Proyas Egyiptomban született görög szülőktől és 3 éves korában költöztek Ausztráliába.