Az utolsó boszorkányvadász

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Látványos csavaros film, Vin Diesel egyik középszerű alakítása egyszer meg lehet nézni.

indingo   2017. 04. 15.

Sok hasonló film készült már a témában, de voltak tetszetős megoldások és látványos jelentek. Történetben egy erős közepes, de azért szerettem.

dulkap   2016. 03. 29.

Nem volt az olyan rossz, mint amit vártam tőle, de azért akkora durranás sem, amennyire a stúdió próbálta felvezetni a filmet. Egy kiszámítható és látványos fantasy, szimpatikus színészekkel és épp megfelelő játékidővel.

Deku   2017. 10. 22.

Ilyen az amikor teljesen máshogy jön létre egy film mint amit én elképzelek. Márpedig ez gyenge alkotás lett. Nem lett rossz a film csak másabb volt az elképzelés és amit kaptam.

Orosz István   2016. 05. 27.

Megmondom őszintén, ez a film nekem nagyon sablon sztorinak indult. Adtam egy esélyt neki, és nem bántam meg. Annyira lekötött, hogy én amondója vagyok jöjjön a második rész mert piszkosul jó!

Breck Eisner
Julie Engelbrecht
Isaach De Bankolé
Vin Diesel

Diesel fanatikusoknak gondolom kihagyhatatlan, és persze azoknak, akik egy könnyű-szombatesti boszorkányhentelést akarnak látni, ezerszer látott alapanyagokból, viszont kellemesen feltupírozott formában. (7/10) több»

Vin Diesel ugyanolyan kemény, mint akármelyik Halálos iramban epizódban, Michael Caine pedig jó kis egysorosokat osztogat, így egyszer végig lehet ülni. Ha nincsenek nagy elvárásaink, még szórakozni is lehet rajta. több»

Szinte lehetetlen megkülönböztetni a többi hasonló filmtől, de képtelen vagyok haragudni rá, mert szórakoztató. több»

Eleinte úgy volt, hogy Timur Bekmambetov rendezi a filmet.

(dulkap )

Az utolsó boszorkányvadász autója egy Aston Martin Rapide S, négy ajtós sportkocsi.

(dulkap )

Julie Engelbrecht francia színésznő hollywood-i bemutatkozása.