Az utolsó boszorkányvadász (2015)

The Last Witch Hunter

Az utolsó boszorkányvadász

Breck Eisner
Julie Engelbrecht
Isaach De Bankolé
Vin Diesel

belavagyok   2020. 10. 06.

Sok negatív kritikát olvastam a filmről, pedig szerintem nagyon korrekt film. A látványa kimagasló és a történet is végig izgalmas és fordulat is van benne.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Látványos csavaros film, Vin Diesel egyik középszerű alakítása egyszer meg lehet nézni.

indingo   2017. 04. 15.

Sok hasonló film készült már a témában, de voltak tetszetős megoldások és látványos jelentek. Történetben egy erős közepes, de azért szerettem.

dulkap   2016. 03. 29.

Nem volt az olyan rossz, mint amit vártam tőle, de azért akkora durranás sem, amennyire a stúdió próbálta felvezetni a filmet. Egy kiszámítható és látványos fantasy, szimpatikus színészekkel és épp megfelelő játékidővel.

Deku   2017. 10. 22.

Ilyen az amikor teljesen máshogy jön létre egy film mint amit én elképzelek. Márpedig ez gyenge alkotás lett. Nem lett rossz a film csak másabb volt az elképzelés és amit kaptam.

Orosz István   2016. 05. 27.

Megmondom őszintén, ez a film nekem nagyon sablon sztorinak indult. Adtam egy esélyt neki, és nem bántam meg. Annyira lekötött, hogy én amondója vagyok jöjjön a második rész mert piszkosul jó!

hszpp   2017. 02. 05.

Nagyon szet volt hajpolva mindenhol ez a film,igy nagy reményekkel ültem le megnézni. Abszolút csalódás volt a számomra. A történet számomra nevetséges,ahogy a színészek alakításai is.

A film összbevétele 146 936 910 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 139 468 011 forintot termelt.

Eleinte úgy volt, hogy Timur Bekmambetov rendezi a filmet.

Az utolsó boszorkányvadász autója egy Aston Martin Rapide S, négy ajtós sportkocsi.

Julie Engelbrecht francia színésznő hollywood-i bemutatkozása.

A film folytatását még a bemutató előtt bejelentették a készítők, ám a szerény bevételi adatok után kétségessé vált annak elkészülte.

A boszorkány fészkét és körülvevő erdőt egy belső stúdióban építették fel és valójában felégették az egészet.

Az utolsó boszorkányvadász szedett-vedett kis mozi lett, amit mind a történet, mind a karakterek, mind a látványvilág szintjén ver egy jobban összetákolt B-film. több»

Vin Diesel ugyanolyan kemény, mint akármelyik Halálos iramban epizódban, Michael Caine pedig jó kis egysorosokat osztogat, így egyszer végig lehet ülni. Ha nincsenek nagy elvárásaink, még szórakozni is lehet rajta. több»